Навигация+

Поліетиленові фітинги

Опубликовано Май 18, 2020 – 05:07

Поліетиленові фітинги використовуються при монтажі поліетиленових трубопроводів будь-яких призначень і розмірів. Найчастіше їх ще називають ПНД-фітинги, оскільки вони виготовляються з поліетилену низького тиску (скорочено ПНД) високої щільності.

Фітинги мають дуже довгий перелік видів і моделей, який покликаний полегшити створення трубопроводу необхідної конфігурації і забезпечити правильну збірку потрібного вузла.

Предлагаем вам 6fm10(12v10ah/20hr) купить тяговый аккумулятор.

Поліетиленові фітинги широко застосовуються при будівництві водопровідних систем питного водопостачання, зрошення, в дренажних та каналізаційних системах, при транспортуванні різноманітних рідких і газоподібних речовин. Вони дозволяють отримати найбільш швидке, міцне і надійне кріплення без використання спеціалізованої техніки і складних зварювальних робіт.

Фітинг для поліетиленової труби може бути різної форми і діаметра. Відводи і косинці необхідні для поворотів ліній трубопроводів в будь-яких напрямках. Хрестовини і трійники -призначені для розгалужень, а муфти - для забезпечення надійних з'єднань труб різного діаметру.

Всі поліетиленові фітинги можна згрупувати в декілька основних видів, що розрізняються за способом монтажу і методу виробництва:

фітинги електрозварні зі вбудованим електронагрівальних елементом, застосовуються для монтажних робіт газових і водопровідних поліетиленових труб; 

фітинги литі (загальноприйнята назва "Спігот"), застосовуються для монтажних робіт газових і водопровідних поліетиленових труб; 

фітинги компресійні або обтискні, застосовуються для монтажних робіт тільки з водопровідними поліетиленовими трубами.

Монтаж литих і електрозварювальних фітингів здійснюється за допомогою спеціалізованих зварювальних апаратів різних моделей, які проводять зварювання труб в автоматичному або механічному режимі.

Литі фітинги "Спігот" використовуються при стиковому зварюванні - торці різних деталей нагріваються певним елементом зварювального апарату, потім з'єднуються і після охолодження утворюють міцний стик.

При монтажі компресійних фітингів зварювальний апарат не використовується - спеціальна конусна шайба, затягується гайкою, обжимає трубу і відбувається надійне з'єднання. 

Єдиним недоліком цих фітингів є обмежений діаметр - до 110 мм. А зварні фітинги можна виготовити будь-якої конфігурації і діаметра, проте вони монтуються тільки стиковими апаратами.


Похожие публикации