Навигация+

Перукарні мийки: види і особливості

Опубликовано Декабрь 11, 2017 – 19:48

У перукарні та салони краси ходять все: як жінки, так і чоловіки. Адже волосся відростає у всіх: їх потрібно стригти і укладати. Але все ж більшість перукарських салонів орієнтується саме на жінок (якщо це не чисто чоловічі цирульні, як наприклад Барбершопи). Жінки приділяють набагато більше часу для догляду за волоссям і спектр послуг для жінок значно ширше. Крім класичної стрижки тут і укладання, завивка, фарбування і т.д. Багато перукарські послуги передбачають процедуру миття голови.

Мойка для головы в парикмахерскую купить недорого и выгодно для практичных, стильных и удобных моек головы , которые обеспечат комфорт клиентам и мастерам в процессе мытья и процедур по уходу за волосами

Навіть при звичайній стрижці необхідно буде помити голову якщо використовувалися засоби для укладання. З цього, для комфортної роботи майстра дуже важливо забезпечити повністю обладнане робоче місце, що дозволить працювати з максимальною ефективністю. І якщо ви вже визначилися з вибором крісел для клієнта, то саме час перейти до вибору наступного за важливістю обладнання - перукарні мийки.

Перукарні мийки: види і особливості

Мийки для голови мають кілька принципових відмінностей. Можна виділити 2 основні категорії, на які вони поділяються:

Отдельностоящая без крісла;

Мийка-крісло.

Як зрозуміло з назви, відрізняються ці моделі тим, що одна вже комплектується кріслом, тоді як інша - ні. Якщо у вас в салоні немає багато вільного простору, тоді компромісним рішення стане покупка стоїть окремо мийки - вона займає небагато місця і її можна використовувати разом зі звичайним перукарнях кріслом. Тоді як мийка-крісло вже оснащена сидінням і спинкою, що робить її повноцінним обладнанням, готовим до використання.

Переваги як одного виду, так і іншого досить очевидні:

без крісла: компактні розміри і низька ціна;

з кріслом: комфорт від використання, як для клієнта, так і для майстра.

Серед окремо стоячих виділяються два підвиди: пластикові мийки - легка раковина з пластика встановлена на штативі та мийки-колони - керамічна раковина встановлена на підставі у вигляді п'єдесталу.

При підборі перукарні мийки також слід найпильнішу увагу на крісло. Адже від нього залежить, наскільки клієнту буде себе комфортно почувати себе під час обмивання волосся. Крісло має бути нетвердим, спинка мати відповідну зручну форму, а також бажано можливість регулювання його нахилу і висоти.

При виготовленні сидінь і спинки використовується водостійкий шкірозамінник. Такий підхід практичний, так як при використанні натуральної шкіри ціна такого обладнання значно збільшувався б.

Особливим комфортом відрізняються моделі, спинки яких мають більший кут нахилу, так як це дозволяє клієнту зайняти положення напівлежачи, і відповідно доведеться менше відкидати голову назад.

На що звернути увагу при покупці мийки?

Крім перерахованих вище особливостей, є важливі моменти, на які слід звернути увагу.

Форма і матеріал виготовлення раковини. У більшості випадків вона виготовляється з кераміки, але від якості самого матеріалу залежить термін експлуатації, а також її зовнішній вигляд. Також слід звернути пильну увагу на форму і розміри раковини: вона повинна бути не дуже глибокою, тому що майстру буде не комфортно мити голу, але при цьому і не дрібної, щоб вода не розбризкується по залу. Також має значення ширина: раковина середніх розмірів краще, так як займає менше місця, ніж широка і при цьому зручніше, ніж вузька.

Комплектація сантехнікою: для миття голови в комплектації повинні бути змішувач з душовим шлангом. Одноважільний змішувач стане кращим вибором, так як їм зручніше змінювати напір і температуру води. Якість сантехніки також дуже важливо, адже у випадку купівлі неякісних виробів вони в міру експлуатації почнуть протікати і вийдуть з ладу.

Якщо ви вже зважилися купити перукарню крісло мийку, то потрібно визначитися з виробником. Основними виробниками перукарського обладнання, представленими в інтернет-магазинах є Польща, Україна, Італія та Китай. Якість італійських і польських моделей дуже на високому рівні, але це також стосується і ціни. Відповідно такі моделі підійдуть для салонів краси з ціновою політикою вище середньої. Якщо ви шукаєте якісне обладнання за доступною ціною, то варто звернути увагу на модельний ряд Польща-Україна. Мийки виготовляються в Україні з польських комплектуючих, що дозволило добитися європейської якості при збереженні українських цін.

Також звертаємо вашу увагу на те, що багато мийки виготовляються під замовлення. В першу чергу це стосується українського і спільного українсько-польського виробництва. Це дозволить вибрати відповідний кожзам, а також встановити найбільш підходящу кераміку. Термін виготовлення складає від 10 до 14 робочих днів.

Польські нагінки, і деякі італійські, привозяться під замовлення. Термін поставки може становити від 14 днів до 3 місяців.






Похожие публикации