Навигация+

Парфум Яскравий Кристал

Опубликовано Декабрь 23, 2017 – 19:56

Свіжа, чуттєва свесь бадьорять цитрусових нот і квіткових ароматів. Підійде в якості денного парфуму для використання навесні-восени. У спеку - запах швидко вивітрюється і не розкривається повністю. А для зими - мабуть надто прохолодний.

  • Вы можете приобрести неповторимый, неповторимый и стойкий аромат versace туалетная вода по самой низкой и выгодной цене

склад:

Топові ноти: юзу, лід (або вода з льодом), гранат.

Середні ноти: троянда, півонія, магнолія, лотос, акажу (камедь африканського дерева, що дає горішки кеш'ю).

Базові ноти: амбра (рослинний аналог), мускус.

Лід і полум'я.

У цьому ароматі з'єднується охолоджуюча цитрусовая гамма і теплий квітково-фруктовий акорд.

Можна відразу поставити цього аромату четвірку з плюсом і піти займатися іншими справами. А можна трохи і поміркувати про його незвичайної сутності. По-перше у нього явно освіжаюче «літній» початок, яке до серця стає нейтральним і навіть теплим, а під кінець і зовсім стає важким і обволакивающим. Рятує тільки те, що «Та скільки там того« кінця »в туалетній воді». Гранат в поєднанні з юзу задає досить пікантну нотку, яка спільно з «заморожував» акордом створює те саме враження «теплого льоду» або «холодних спецій».

При цьому запах в цілому дуже жіночний, легкий і прозорий, як гірське повітря. Хочете поповнити свою колекцію незвичайних дівочим ароматом з невеликою перчинкою? Спробуйте! Духи ([Версаче Брайт Крістал], в перекладі з англійської «Яскравий Кристал») - чуттєвий і сяючий жіночий аромат, представлений Будинком (Версачі) в 2006 році, один з найбільш продаваних в парфумерної лінійці італійського бренду.

Сяючий діамантовою чистотою, елітний парфум - це ніжна романтична версія розкішного «нуарного» аромату (2004). Автор сучасної фруктово-квіткової композиції, ідеально поєднує солодкі і свіжі відтінки - відомий парфумер Morillas. За легендою, улюблені «ноти» Донателли Версаче надихнули Альберто Морільяса в створенні милозвучно спокусливою гармонії.

Духи - класика, яка не виходить з моди протягом 5 років. Аромат насичений квітковими і фруктовими нотами, має свої родзинки, які гармонійно грають одна за одною. Напевно всім відома нота «до», але купуючи цей чудовий парфум, Ви дізнаєтеся, що таке нота юдзу і граната. Унікальна музика, яку дарує цей запах, зробила його популярним у всьому світі.

Без сумніву відгуки навколо себе зібрав тільки позитивні. Сплетіння півонії, лотоса і магнолії, можуть яскраво висловити ніжний характер своєї власниці. Кожна жінка хоче відчувати себе як за кам'яною стіною, говорити про це іноді немає можливості, а іноді і бажання. Цей аромат скаже все сам - не потрібно слів.

ККУП можна як для літнього та весняного сезону, коли всі навколо пахне і цвіте. Одягніть на себе такий аромат на романтичну прогулянку або вечірній раут, і зможете справити незабутнє враження. відноситься до універсальних жіночим ароматам, відповідним для дівчат будь-якого віку і статусу.


Похожие публикации