Навигация+

​Інструкція по монтажу крапельного поливу своїми руками

Опубликовано Ноябрь 29, 2017 – 14:27

Інструкція по монтажу крапельного поливу своїми руками

Комплексний догляд за рослинами передбачає, в тому числі, організацію регулярного зрошення грунту. Але при цьому необхідно враховувати, що для кожної культури в Цій справі є свої особливості. Наприклад, інтенсівність постачання їх волога, рівномірність її розподілу на ділянці. У Тепличне господарство всього! Застосування отримав метод крапельного поливу посадок, який Цілком можливо зробити своїми руками на вашій ділянці.

Самая лучшаякапельная система поливасистема капельного полива

особливості

Чи не відбувається Розма грунту, грунт насічуеться максимально, на велику глибину, тоді як при поверхнево полів і не вся волога доходити до кореневої системи рослин.

Віключаеться нераціональне використання Рідини, що дає її економію до 50%.

Сталість і регулярність зволоження грунту. Рослини НЕ виходять опіки, що часто відбувається при їх полів і Звичайно способом, так як в цьому випадку будь-яка крапля води на Листи стає своєрідною «лінзою», що переломлює сонячні промені (світло від освітлювального приладнати). Коріння рослин НЕ тягнути в різні боки, а розвіваються на обмеженій ділянці, що дозволяє робити посадки більш частими, максимально вікорістовуючі Корисна площа. Забезпечується найбільш сприятливі температура води для поливу рослин. Імовірність з'явилися бур'янів зводу до мінімуму, не відбувається ерозії грунту. Значний скорочуються годину і трудовітраті на проведення Зрошувальна ЗАХОДІВ, не кажучи вже про зручність користування сістемой.Такая організація догляд за рослинами забезпечує їх гарне зростання, підвищення врожайності (на 60 - 70%), дозволяє зменшити! Застосування різних добрив, що позитивно позначається на «екологічної чистоти продукції». І розсада в цих умовах вісаджуваті потрібно менше. З цієї точки зору крапельний полив є методом Економічно вігіднім.


Похожие публикации