Навигация+

На чому можна заробити гроші

Опубликовано Июнь 8, 2018 – 13:28

На чому можна заробити гроші: незвичайні способи поповнити бюджет

Як збагатитися на продажу повітря і дружби - розповідаємо, на чому можна заробити гроші.

Зараз зарплата - це не тільки монотонні походи в офіс з 9.00 до 18.00. Трохи креативу - і гроші можуть прилетіти, звідки і не чекали. Отже, кілька незвичайних способів заробити гроші.

Вы можете осуществить обнал без предоплаты быстро, безопасно с реальными отзывами, на самых выгодных и доступных условиях.

Ідея брати друзів напрокат прийшла з Європи. Стомлені розміреним життям, депресіями і самотністю європейці користуються цією можливістю знайти споріднену душу. Орендований приятель сходить з вами в кафе, погуляє по парку, супроводить в театр, так просто йому можна виговоритися. Заробіток в Росії - від 500 руб. в годину. Частіше за все потрібно попрацювати «бойфрендом».

Спеціаліст з комунікацій YouDo.com (онлайн-сервіс замовлення побутових послуг) Анастасія Дементьєва згадала свіжий випадок. Був потрібен хлопець, потрібно було красиво проводити дівчину на вокзалі. Той, хто бажає знайшовся і заробив 700 рублів.

Озеленити балкон і вигуляти собаку

Увага потрібно не тільки людям. Влітку дуже затребуваний догляд за тваринами. Час вигулу собаки в середньому коштує від 200 руб. Правда, потрібно мати певні навички - собачка може бути зовсім не маленькою та ще й з характером. А ще часто за такою послугою звертаються люди, у яких не одна собака, а кілька. А як вам ось такий запит - вигуляти кішку? Ціна - та ж.

Зустрічаються і більш прості, хоча й досить екзотичні завдання. Анастасія Дементьєва розповіла, що у них на сайті, наприклад, розміщували замовлення «посадити петунії на балконі». Людина був готовий заплатити за це ні багато ні мало 2,5 тисячі рублів.

«Пришліть землю»

Немає грошей на те, щоб почати свою справу і відкрити торгівлю? Деякі починають продавати те, що не вимагає вкладень. Наприклад, один ірландець розбагатів на продажу землі. Ні, мова зовсім про нерухомість. Почалося все з того, що сентиментальні родичі, які емігрували в Америку, попросили надіслати їм жменю рідної ірландської грунту. А потім понеслося: кому-то земля була потрібна як сувенір, кому-то - щоб посипати на могилу, а іншим для освячення нею придбаної ділянки. У підсумку довелося створювати компанію з перевезення землі, яка стала приносити пристойний дохід.


Похожие публикации