Навигация+

Меблева кромка піклується про наше здоров

Опубликовано Декабрь 11, 2017 – 21:16

Меблева кромка піклується про наше здоров'я

меблева кромка Що таке меблева кромка і для чого вона взагалі потрібна? Ви в курсі? Я питаю, тому що даний розділ нашого порталу створений для покупців меблів. І якщо мебляр просто зобов'язаний знати все про меблевої кромці, то покупець має право не знати, що таке меблева кромка. Однак не буду кривити душею і скажу чесно, це відноситься до покупців, яким без різниці, що вони їдять, п'ють і які меблі купують.

Эстетически привлекательная и практичная кромка пвх широкий ассортимент и высокое качество по самой выгодной цене

Ми з вами живемо в такий складний час, коли за допомогою грошей можна вирішити практично будь-які питання, навіть просувати на державному рівні закони, які дозволяють проводити експерименти над людьми. Я зараз говорю про дозволи використовувати всілякі консерванти при виробництві продуктів харчування, дія яких на організм людини до кінця не вивчено. Я так розумію, в деяких країнах вирішили вивчати їх дію в процесі використання - так би мовити, проводять великомасштабний експеримент над цілим народом. Люди перетворилися на піддослідних щурів. Ось тільки чиї вони щури? Хто проводить над ними ці досліди? Кому треба, щоб вони все «повиздихали»? Ви не замислювалися над цими питаннями?

Я це вам говорю до того, щоб ви розуміли, що в наше «каламутне годинка», всі ми повинні тримати вушка на маківці і думати мізками. Сьогодні нікому не можна довіряти - час таке, коли деякі люди продають совість за гроші. Причому, можна недорого придбати. І ті, кому це потрібно, легко її купують. Так що, сьогодні кожен покупець меблів повинен бути добре поінформований і знати, де його може підстерігати небезпека і на що треба звернути особливу увагу при виборі меблів. Ну, да повернемося до меблевої кромці. І почнемо з визначення, що це таке:

Меблева кромка - це пластикова або паперова стрічка, яка приклеюється на відкриті торці деталей з ДСП.Ви, напевно, запитаєте: «Що таке відкриті торці деталей з ДСП і звідки вони беруться?» Щоб дати повноцінну відповідь на це питання, мені треба спочатку трохи вам розповісти про технології виробництва корпусних меблів з ДСП. Вся справа в тому, що плита ДСП випускається у великому форматі. Найбільш популярний розмір плити: 2,75 х 1,83 (м). І ось, щоб зробити корпусні меблі, ці листи розпилюють на спеціальних форматнораськроєчниє верстатах. В результаті, виходять деталі необхідних розмірів. Але, так як ці деталі були вирізані, то всі вони по торцях відкриті - тобто через їх торці видно спресовані і склеєні тирса, з яких і виготовляється ДСП. Зверху і знизу плоских сторін деталей наклеєний ламінат - тобто ці сторони виглядають у нас пристойно, а ось торці мають неестетичний зовнішній вигляд. Але ж меблі повинна виглядати красиво і елегантно. От саме меблева кромка і придумана, щоб прикрашати торці меблевих деталей.

Існує величезна різновид типів і декорів меблевих крайок. Загалом, практично під кожен колір ламінату ДСП можна підібрати кромку. Я не буду особливо заглиблюватися в різновиди меблевих крайок. Скажу основну суть. Раніше була популярна меламиновая (паперова) кромка. Зараз же, у виробництві меблів в основному використовується більш надійна і функціональна пластикова кромка ПВХ і АБС.

Які функції виконує меблева кромка

Ось ми і неспішно підійшли до основної суті нашої розмови про меблевої кромці. Отже, які ж вона виконує функції?

Надає торцях меблевих деталей естетичний зовнішній вигляд. Я поставив саме це властивість на перше місце не тому, що воно саме значуще, а тому що воно було б для мене найближчою, якби я був повним дилетантом в меблів. Адже мені, як покупцеві, було б дуже важливо, щоб торці моєї меблів виглядали естетично і стильно. Тому, звичайно ж, у нас зовнішній вигляд меблів стоїть на першому місці. Але, скажу вам по секрету, в даному списку, перше місце є останнім за значимістю, так як найголовніші призначення меблевої кромки будуть розглянуті нижче.

Захищає торці деталей від механічних пошкоджень. Ось, це вже «ближче до тіла», як то кажуть. Захист від механічних впливів - це одна з важливих функцій меблевої кромки. Адже ДСП - це такий дуже крихкий предмет. Плюнь на неї, вона і вздуется, набравшись вологи крізь найтонший ламінат, який використовують виробники відстійних видів ДСП. А якщо ви випадково вдарите по деталі твердим предметом, то тут можуть бути серйозні проблеми: ламінат може легко тріснути і деталь може миттєво втратити свій естетичний зовнішній вигляд. А найбільш вразливим місцем в меблевій деталі, є саме торці. Саме там ламінат найлегше пошкодити. І саме меблева кромка захищає торці деталей від механічних пошкоджень.


Похожие публикации