Навигация+

Кращі курси з англійської

Опубликовано Декабрь 29, 2017 – 20:48

Ми вчимо людей англійської так само добре, як німецькі інженери будують автомобілі. Наш багаторічний досвід викладання німецької за комунікативною методикою дозволяє нам впевнено користуватися цією технологією і в викладанні англійської.

Наші учні - це люди, які цінують в викладанні німецьку грунтовність, пунктуальність і сумлінність.

  • Разговорные программы и нестандартный подход к изучению английского, казахского и русского языков для взрослых, студентов и школьников, а также корпоративное и выездное обучение с помощью курсы английского языка в алматы разумная цена и выгодные условия

У нас працюють викладачі з профільною освітою, які пройшли методичну підготовку в «Дойч-Клубі»

Наша позиція: комунікативна методика в умілих руках викладача призводить до результатів - дозволяє студентам позбутися страхів і почати говорити уверенно.Ми в'їдливі німецькі педанти, коли мова йде про методику.

План уроку повинен бути - кожен крок повинен відповідати поставленому завданню, на нього закладається певний час, до нього підбираються форми роботи і додаткові матеріали.

Кроки повинні бути вивірені і мати чітку послідовність і логіку.

Кожна дія вчителя і групи повинно бути усвідомлено, осмислено і доцільно.

Час потрібно економити, зайвих слів не говорити, - на уроці ніщо не має права на статус «а просто так, для краси».

План повинен відповідати не на запитання «чому?», А на питання «навіщо?». Тоді від уроку буде користь, а в учня - прогрес в мові і впевнена мовна продукція.Ми працюємо за старою доброю комунікативною методикою, тому що саме на неї орієнтовані сучасні підручники англійських видавництв і тому що ми в ній розбираємося. На уроках ми моделюємо ситуацію повсякденного спілкування, рівномірно і послідовно тренуючи граматику, фонетику і лексику. Викладаючи виключно англійською, ми вчимо людей впевнено користуватися цим язиком.У нас працюють тільки ті вчителі, яких ми самі підготували. Це молоді цілеспрямовані випускники з хорошим сучасною мовою, свідомо вибрали професію. У нас не викладають «носії», що не мають профільної образованія.Наші уроки - цікаві і динамічні, тому що мають чітку структуру і ретельно готуються. Всі основні навички володіння мовою (говоріння, аудіювання, читання та письмо) ми відпрацьовуємо за допомогою діалогів, дискусій, ігор і проектів. Наш підхід дозволяє домагатися відчутного прогресу без особливих додаткових зусиль. Від учня потрібно просто відвідувати заняття і робити домашні завдання.


Похожие публикации