Навигация+

Коли пора ремонтувати АКПП?

Опубликовано Январь 16, 2019 – 17:27

АКПП - це не тільки сучасно, але і просто зручно. Перш за все це позначається в пробках сучасних мегаполісів, в яких жителі Санкт-Петербурга та інших міст - мільйонників проводять мало не більшу частину дня. Відхід від механічної коробки передач дозволив істотно полегшити процес управління автомобілем. АКПП дозволяє водіям повністю зосередитися на дорозі і оцінці навколишньої ситуації, а не на тому, чи варто важіль в нейтральному положенні.

Термін служби АКПП при дбайливої експлуатації становить 150 - 300 тис.км. Але навіть при правильній експлуатації бувають проблеми. Під час експлуатації будь-якої з елементів автоматичної коробки може вийти з ладу. Основними ознаками поломки можуть бути:

Вы можете оформить кредиты на карту онлайн на самых выгодных условиях на сегодняшний день.

гул в самій коробці

рух авто на нейтральній передачі

низька динаміка автомобіля при русі

ривки при перемиканні передач

неможливість перемикання передачі в ручному режимі роботи

Якщо затягувати з ремонтом при появі перших ознак, то в кінцевому підсумку це призведе до повної поломки автомобіля в самий невідповідний момент. Одна механічна поломка може привести до виходу з ладу цілої системи, гідротрансформатора, селектора, пристрій управління і інших частин АКПП, що в результаті тільки збільшить трудомісткість ремонту і його обсяг. З виходом з ладу додаткових елементів АКПП вартість ремонту збільшується.

кредиты на карту онлайн

Дізнатися, що коробку необхідно ремонтувати вам допоможе проведення діагностики. В автосервісах «СТАЙЕР» використовуються діагностичні сканери самих різних марок, від спеціалізованих, призначених для діагностики певних марок: Tech 2 (рекомендований до застосування концерном General Motors), Genisys (американські автомобілі і інші, що підтримують протокол OBD II), Hi-scan (більшість корейських автомобілів - Daewoo, KIA, Ssang Yong), MoDic - дилерський прилад компанії BMW, призначений для діагностики АКПП автомобілів європейських виробників. Також застосовуються універсальні сканери: Launch X-431, MaxiDiag PRO MD801. Діагностика дозволить заощадити не тільки вартість ремонту АКПП, проблема може бути не в ній, а й час, витрачений на ремонт. Вартість діагностики складає всього 1200 руб. і займає близько години вашого часу.

Можливо, що в АКПП досить просто замінити масло. Перевірка стану трансмісійного масла є обов'язковим пунктом огляду і діагностики АКПП. Після діагностики майстер обов'язково дасть вам рекомендації про необхідність зняття коробки, для її інструментальної діагностики. Візуальний огляд і часткове розбирання коробки на випробувальному стенді дасть більш точну характеристику можливої несправності.


Похожие публикации