Навигация+

Дзеркальна поліровка автомобільних дисків

Опубликовано Июль 12, 2017 – 19:49

Дзеркальна поліровка автомобільних дисків дуже добре поєднується з хромованими деталями автомобіля (або дзеркально відполірованими деталями), наприклад з накладками на пороги або з дзеркально відполірованим кенгурятником.

Полірування дисків надає їм блиск, якого часом не вистачає автомобілю, щоб виглядати більш представницький і ставний. Можливо відполірувати полку або кант диска, для більшого виділення порошкового фарбування диска.

Эротический массаж Киев заставит любого получить незабываемое удовольствие по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

А для більшого естетичного ефекту можна відполірувати деталі мотоцикла. Такі деталі можуть бути частиною декору, а можуть бути і частиною двигуна мотоцикла. І це додасть залізному коню більшою винятковості й унікальності.

Також у нас є послуга по дзеркальній поліровці металевих ковпачків на диски.

Дзеркальна поліровка - це ідеальна заміна хромуванню!

Дзеркальна поліровка литих дисків за унікальною технологією від Thomi Felgen із застосуванням спеціального обладнання - ексклюзивна послуга не тільки в Москві, але і у всій Росії.

Дзеркальна поліровка мото дисків, аналог хромуванню. На відміну від хромованих дисків (якщо хром починає злазити через кілька років, з ним вже складно щось зробити якісно) у полірування є свої переваги, диск можна заново відполірувати і він буде як новий.

При поліровці полиць за технологією Thomi Felgen, з використанням спеціальних витратних матеріалів та обладнання, виходить ідеально рівна дзеркальна поверхня полки без подряпин.

Дзеркальну полірування полки або борта, мотодіска ми виробляємо за нашою технологією Томі Фелген. На відміну від ручної поліровки полки мото диска, полірування за нашою технологією, включає в себе фінішну полірування керамічними кульками, які не залишають після себе характерних для ручної поліровки смужок.

Дзеркальна поліровка центральній частині диска майже будь-якого дизайну, аж до павутинок - ексклюзивна послуга, що надається Thomi Felgen. Ми поліруємо центру як розбірних дисків так і нерозбірні,

Завдяки нашій технології метал будь-якої деталі доводиться до дзеркального блиску. При цьому не порушується структура самого металу, тобто всі контури жорсткості оброблених виробів залишаються з їх заводськими конструкційними і міцності.

Шукаєте хромовані заглушки на диски для автомобіля або мотоцикла? Компанія Thomi Felgen надає послуги з дзеркальної поліровки заглушок на диски, поліровані ковпачки це найкраща альтернатива хромованим ковпачкам.

Наша технологія і Галтувальне обладнання дозволяє дзеркально полірувати металеві вироби різноманітних форм та дизайну. Обмеження тільки за розмірами нашого обладнання, верстатів для галтовки.


Похожие публикации