Навигация+

Боксерські капи. Нейром'язова капа.

Опубликовано Май 27, 2020 – 04:55

Боксерська капа

Боксерская капа - амартізатори між нижньою щелепою і черепом, подушка безпеки для зубів боксера.

Хороша боксерська капа на 40% поглинає енергію удару. Існують кілька видів спортивних кап.

Чтобы делать интерактивные ставки через интернет вам нужно зарегистрироваться в Лиге Ставок.

Литі капи - найбільш дешеві, не вимагають формування і підгонки, готові до застосування. У більшості випадків не підходять до прикусу спортсмена і доставляють незручності. Практично не захищають зуби і не пом'якшують удар, здатні захистити від розтину губ і відколів зубів при ударі їх один об одного.

Формовані капи - мабуть самий розповсюджений варіант серед любителів, зроблені зі спеціальних термопластиків, які розм'якшуються при температурі 75-95 С градусів. Перед використанням такі капи кидають в окріп на 20-40 секунд, після чого дістають, прикладають до зубів, жують і притискають пальцями до зубів для додання їй індивідуальної форми.

Капи самостійного виготовлення - включають ложку і матеріал, який сам двердіє. Матеріал заливається в ложку і опускається на 10-45 секунд в окріп, потім - в холодну воду, і тільки потім в порожнину рота. У порожнині рота цей матеріал застигає за формою зубів.

Капи за індивідуальним замовленням - найбільш дорогі з усіх. Виготовляються в стоматологічних клініках індивідуально по прикусу спортсмена з використанням сучасних матеріалів і технологій. Забезпечують найкращу сумісність, комфорт і захист.

Проффессіонально боксерські капи завжди виготовляються стоматолагами. Щоб капа ідеально сиділа, робиться зліпок зубів і нижньої щелепи.

Капа здатна збільшити силу спортсмена!

Провідні спортивні лікарі стверджують, що професійно виготовлена капа здатна на 30% збільшити силу спортсмена.

При стискання зубів рефлекторно напружуються м'язи спини, плечей і шиї, що тягне за собою додаткові втрати енергії. Щоб цього уникнути необхідно зафіксувати щелепу спортсмена в розслабленому стані, визначають яке за допомогою спеціального обладнання. Після знаходження такого становища з щелепи спортсмена знімається зліпок за яким і буде виготовлена капа.

Це так звана нейром'язова капа, яка зберігає оптимальне положення нижньої щелепи, при якому всі м'язи максимально розслаблені. Внаслідок чого м'язи спини, плечей і шиї не відчувають рефлекторної напруги.


Похожие публикации