Навигация+

Запчастини Німеччина

Опубликовано Май 31, 2017 – 22:40

доставка запчастин з НімеччиниДоставка запчастин з Німеччини в Росію, ціна якої досить демократична, включає не тільки перевезення запчастин, а й інші послуги. Серед них - митне оформлення імпорту, страхування вантажу, запчастини з Німеччини в Росію «від дверей до дверей», сертифікацію продукції і подібний корисний сервіс. Особливістю нашої співпраці з клієнтами є мінімальний перелік обов'язкових послуг. Ми включили в свої тарифи тільки такі необхідні послуги, як: транспортування запчастин, страхування і розмитнення запчастин з Німеччини. Все інше - на ваш розсуд: замовляйте, якщо вважаєте за потрібне.

Доставка запчастин з Німеччини в Росію з компанією «Дженерал Карго»: Ви платите тільки за потрібний сервіс!

Доставка запчастин з Німеччини

Доставка запчастин з Німеччини є однією з найбільш затребуваних послуг. «Німці» відмінно зарекомендували себе на російських дорогах, і наші автовласники не залишаються в боргу, вважаючи за краще купувати для своїх машин оригінальні запасні частини.

Запчастини з Німеччини в РосіюСкільки коштує доставка запчастин з Німеччини?

Привезти запчастини з Німеччини в Росію - не дороге задоволення, але все ж вартість пропонованої послуги краще дізнатися заздалегідь. Також не варто забувати і про існування такої речі, як реклама: іноді привітний менеджер компанії-перевізника «забуває» згадати про деякі нюанси, які, тим не менш, обов'язково будуть вказані в договорі. Як правило, в цьому випадку фактична вартість доставки запчастин з Німеччини чомусь відчутно вище.

З нами доставка імпорту з Німеччини буде не тільки дешевої, але і чесною. Ми цінуємо своїх клієнтів!

Розмитнення запчастин з Німеччини

Розмитнення запчастин з Німеччини - це одна з багатьох послуг, які надаються транспортною компанією «Дженерал Карго». Найчастіше перевезення запчастин проводиться невеликими партіями, з цієї причини як відправникам, так і одержувачам досить вигідно скористатися збірної доставкою та розмитненням вантажу з Німеччини. Оскільки спектр нашого сервісу великий, крім безпосередньої доставки, ми здійснюємо розмитнення вантажів та митне оформлення. Після доставки та розмитнення з Німеччини вантажів Ви можете забрати вантаж у нас своїми силами або ж замовити перевезення запасних частин та іншого вантажу до пункту призначення.


Похожие публикации