Навигация+

Запчастини для Бмв Е46

Опубликовано Май 31, 2017 – 22:28

Продам запчастини для BMW 3 e46, дешево, відправка

Як заощадити при будівництві дрифт-кара? Навіть якщо робити самому, готуйте 12 тисяч доларів
.
У цьому році в чемпіонаті Білорусі з дрифтингу за перемогу будуть боротися близько 40 спортсменів. Це означає, що популярність дріфтингу зростає, в ньому з'являються нові учасники. Дрифтинг - дуже ефектний автоспорт, але наскільки дорогий? Ми дізналися, як побудувати дрифт-кар за ціною бюджетного седана.
Дріфтери - це не ті дорожні хулігани, які боязко намагаються поставити свою BMW E30 або Ford Sierra в малокерований занос на порожній парковці. Справжній дріфтер - це професійний гонщик-спортсмен, який демонструє вміння їхати в заносі на швидкості далеко за сотню тільки на спеціальному треку. І на спеціально підготовленому автомобілі.
Дрифт за 500 доларів
Розібратися з нюансами споруди дрифт-кара допоміг Юрій Суцільний, відомий в світі автоспорту як Юрій Пага. Ми зустрілися у нього в гаражі, де Юра збирає до сезону дріфтовая Nissan. Нас цікавить, який потрібно бюджет для побудови боліда початкового рівня.
- «Жигулі» за п'ятсот доларів! Нещодавно і у нас ця тема стала популярною, хоча росіяни вже давно роблять. Просто купують звичайні «Жигулі», переробляють кермові сошки, заварюють задній редуктор, ставлять хорошу гуму шиповану. І все! А потім їдуть на замерзле озеро. Я катався - задоволення маса! Тачка не ламається, ти на ній без перерви можеш їхати годину, вона не перегріється. Навантаження немає, колеса крутяться легко. Бюджет споруди такого автомобіля - 500 доларів. І найцікавіше, що я катався на дріфтовая Nissan по льоду - взагалі не вставило. Машина важка, інерція її несе, в заметах підвисає. А «жигулі» - клас! Тисни на газ, працюй кермом - і вона здається набагато веселіше, ніж «Ніссан».
«Втомлений» мотор в таких «жигулях» найчастіше міняють на «Нівовській» об'ємом 1, 7 літра. Новий він коштує близько 600 доларів. Беруть саме його, тому що він вважається більш тяговітим. У кого бюджет дозволяє, ставлять вже щодо потужні 16-клапанні інжекторні агрегати. Але як показала практика, не обов'язково повинен бути потужний мотор. Правильні настройки підвіски теж вирішують ситуацію. Машина їде швидко, і їй вистачає сімдесяти «конячок».
Вибираємо BMW і будуємо дрифт-кар з нуля
«Жигулі» на льоду - це, звичайно, дуже бюджетне рішення для початківця дрифтера, але все ж цікавий варіант побудови автомобіля рівня чемпіонату Білорусі ...


Похожие публикации