Навигация+

Запчастини Бмв Москва

Опубликовано Май 31, 2017 – 22:45

Наша любов до автомобілів БМВ непорівнянна і ми знаємо про них абсолютно все!

Для можливості вашого BMW демонструвати всю свою красу, потрібно ідеальне взаємодію всіх його агрегатів і вузлів. І лише оригінальні запчастини БМВ дадуть гарантію на виконання цієї вимоги, зберігши при цьому максимальну безпеку і продуктивність вашої машини.

Наш магазин автозапчастин на БМВ надасть вам допомогу в знаходженні запчастин BMW, які необхідні для капітального і поточного ремонту вашої ластівки. Наші постачальники - надійні і перевірені часом партнери, які постачають нам виключно оригінальну продукцію. Автомобільні запчастини на БМВ, які ви зможете придбати в нашому тех. центрі "АРФА", йдуть з усіма необхідними сертифікатами безпеки і відповідності, а це вкрай важливо, якщо ви, звичайно, хочете, щоб ваш автомобіль служив вам максимально довго і не засмучував вас навіть при непередбачених і самих екстрених ситуаціях.

Запчастини на БМВ нові.

Кожному власнику БМВ відомо, що за технічну перевагу і дорожній комфорт машини БМВ вимагають відповідного техобслуговування, сервісу, а також запчастин. Агресивний стиль водіння, погані дороги приводять в автомобільний сервіс для ремонту ходової як найновіші, так і старі автомобілі. Ми готові запропонувати вам купити оригінальні запчастини BMW, ліцензійні запчастини б / у, а також встановити їх прямо у нас в автосервісі. Ми дамо необхідну кількість часу на перевірочні тести агрегату або вузла, купуючи запчастини БМВ, і встановлюючи деталі у нас в автосервісі "АРФА", вам буде абсолютно безкоштовно замінена встановлена деталь під час свого терміну гарантії!

діагностика БМВ

Крім того, ми готові запропонувати вам діагностику вашої машинки БМВ. Діагностика майстрів (в тому числі і перевірка компресії) і комп'ютерна діагностика дадуть найбільш точний і повний вердикт про стан машини, визначать несправності і підберуть потрібні деталі. Ми ознайомимо вас з історією вашого автомобіля, якщо ви не є першим власником. Також, наші фахівці проконсультують вас при покупці машини БМВ з пробігом. Ціна консультації становить півтори тисячі рублів, і в вартість входить комплексна діагностика.


Похожие публикации