Навигация+

Як вибрати рибальську котушку

Опубликовано Июль 3, 2018 – 10:48

Як вибрати рибальську котушку - поради досвідчених рибалок

Необхідний атрибут рибного лову - спінінг. Сучасний ринок пропонує широке розмаїття даної продукції, яка може відрізнятися за багатьма параметрами. Правильний вибір спінінга - це важливе завдання, проте не менш важливе значення має і грамотно підібрана котушка, від якої багато в чому буде залежати результат риболовлі. Це не просто засіб зберігання і намотування волосіні. Котушка - це той самий елемент снасті, який допомагає рибалкам успішно впоратися з великою рибою.

Вы можете выбрать и купить катушки опт радует самыми выгодными и не дорогими ценами, а широкий ассортимент товара- высоким качеством и многообразием.

При виборі котушки для спінінга слід враховувати спосіб лову риби, а також сам вид видобутку. Якщо ви віддаєте перевагу дальнім забросам з досить важкими приманками, то вам слід віддати перевагу місткою котушці. Якщо ж для рибного лову використовується ультралайтових вудилище, то в цьому випадку потрібно вибирати більш легкий і компактний варіант. Це не дозволить снасті розбалансована.

Сьогодні в інтернеті можна знайти безліч рейтингів товарів в різних сегментах.

Оскільки ринок переповнений даною продукцією різних виробників, дуже просто розгубитися при виборі. Але якщо ви будете чітко розуміти, який варіант вам необхідний, тоді все буде набагато простіше. Є певні критерії, якими слід керуватися при здійсненні такого роду покупки. І в цьому випадку є одне золоте правило - вибирати потрібно котушку до вудилища, ні в якій мірі не навпаки.

Умови риболовлі

Перший критерій - місце риболовлі, вид риб і використовувані приманки. Якщо ви віддаєте перевагу риболовлі на море, вам слід вибрати силову котушку. Такі пристрої, як правило, оснащені великою шпулею для намотування волосіні. Якщо ж віддається перевага рибної ловлі на річці, де не потрібні далекі кидки, а риба водиться невеликих розмірів, то в цьому випадку підійде невелика котушка. При цьому використовується ультралайтових вудилище. Силові котушки зі значним запасом міцності потрібні при лові сомів, товстолобів і інших великих видів риб. Така снасть дозволить надійно утримати видобуток в момент її підсічки і ривків під час її витягування на берег.

Котушки для спінінгів, пропоновані на сучасному ринку, можна умовно розділити на кілька класів. Клас 500 призначений для ультралайтових спінінгів. Їх вага не перевищує 170 грамів. Далі йде клас 1000-1500, призначений для лайтових моделей вудок, довжина яких може досягати трьох з половиною метрів. Найбільш широке поширення отримав клас 2000. Він призначений для спінінгів середнього рівня. Якщо ж говорити про фідерних вудилищах, то в цьому випадку використовується 3000-4000 клас. Остання щабель - 4500 клас.


Похожие публикации