Навигация+

Як уберегти двигун автомобіля від перегріву?

Опубликовано Февраль 19, 2018 – 19:41

Нарешті прийшло довгоочікуване літо! Здавалося б, всі проблеми з обслуговування автомобіля залишилися там, в холодній зимі. Не треба заливати «незамерзайку», отскребать від автомобіля сніг і лід. Залив паливо і поїхав, краса!

peregrev-dvigatelya

Але не треба спокушатися. Вистачає автомобільних проблем і влітку. Одна з найпоширеніших - це перегрів двигуна. Перегріватися двигун може з двох основних причин: через несправність системи охолодження двигуна або забруднення радіаторів, які просто не справляються зі своїми обов'язками і погано відводять тепло.

Тому, щоб оберегти двигун від перегріву, а себе від неприємностей, прислухайтеся до наших порад.

1. Перевіряємо рівень антифризу

Установка газа на авто цена - Киев (ГБО сервис) является самой приемлемой на сегодняшний день.

Перевіряти рівень охолоджувальної рідини потрібно при холодному двигуні. Так як при працюючому двигуні, рідина нагрівається і її рівень піднімається. При необхідності потрібно долити антифриз в розширювальний бачок. Доливати можна тільки той антифриз, який вже залитий в бачок. Ні в якому разі не можна доливати антифриз іншої марки. Якщо ви не знаєте точно, який антифриз знаходиться в системі охолодження, то бувалі водії радять в таких випадках повністю замінити антифриз. Потрібно злити старий антифриз і залити антифриз, рекомендований виробником для вашого автомобіля.

2. Перевіряємо стан радіаторів

Для цього заглянемо під капот автомобіля ще раз. В автомобілі є два радіатора. Один - основний, який входить в систему охолодження двигуна і другий, який відноситься до системи кондиціонування повітря в салоні. Як правило, обидва радіатора розміщуються в передній частині автомобіля один за іншим.

Для початку потрібно перевірити радіатори на наявність в них забруднень. Якщо стільники радіаторів не сильно забруднені, то можна спробувати змити бруд струменем води під тиском на автомийці. Якщо такий спосіб виявився неефективним (часто стільники радіаторів забиті досить сильно), то можна порекомендувати демонтувати їх і промити ще раз. Правда, в цьому випадку, потрібно буде злити повністю антифриз, а після установки радіаторів на місце, заново заправити системи охолодження і кондиціонування.

Якщо ж ця процедура не принесла бажаного результату, бувалі водії радять зняті радіатори, принести додому і замочити у ванній.

Ну і звичайно, самий радикальний, але дуже дієвий спосіб - заміна радіатора на новий.


Похожие публикации