Навигация+

Види секонд-хенду

Опубликовано Декабрь 18, 2017 – 14:42

Єдиного, встановленого порядку классифицирования речей секонд-хенд поки не розроблено, однак є загальноприйняті принципи поділу одягу за різними ознаками і категоріям.

Як правило, одяг секонд-хенд ділять на дві групи:

сортована

несортоване або оригінальна

Сортований секонд-хенд

Предлагаем купить высококачественный секонд оптом украина  по наилучшей цене, самый большой выбор товаров и самые выгодные условия продажи

Категорія Sort (сорт) - це одяг, яка відбирається і сортується за кількома параметрами, таким як якість, сезон, тип і т.д.

якість

За загальним станом, ступеня зносу і якості речі прийнято ділити на наступні категорії:

Сток - нові, неношені вироби з оригінальними ярликами, зібрані з нерозпроданих, неактуальних колекцій брендових магазинів. Нерідко продаються поштучно. Існує хибна думка, що речі з збереженими цінниками і фірмовими бирками, що зустрічаються на майданчиках магазинів, що реалізують секонд-хенд, є стічними, проте це не зовсім вірно. Стоком вважають нові, нерозпродані речі з магазинів.

Cream (вершки або крем) - це товари найвищої якості, практичні нові, що не мають помітних слідів шкарпетки. Етикетки, як правило, відсутні.

Lux (люкс), Extra (екстра) - це сучасний одяг хорошої якості, найчастіше фірмова, нова або практично нова, іноді із заводськими бирками і етикетками. Такі речі є найбільш якісними і дорогими.

1-й сорт - речі хорошої якості, з несуттєвим зносом і майже без пошкоджень. Дефекти відсутні або зустрічаються дуже рідко і є легко переборні - відірвана гудзик або розійшовся шов. Це найбільш затребувана і популярна категорія.

2-й сорт - застаріла, неактуальна одяг, аксесуари, взуття, а також речі, що мають пошкодження і помітні сліди зносу.

3-й сорт - речі, зі значними слідами зносу і невід'ємними ушкодженнями, які роблять товар практичним непридатним для продажу і використання.

Тип речей

Товари секонд-хенд відповідно до типу речей прийнято ділити на наступні категорії:

Mix (змішані вироби) - це різнорідні речі, зібрані в одну упаковку. Включає різні предмети чоловічого, жіночого, підліткової та дитячого одягу, різноманітні аксесуари.

Сортовані вироби - це певний тип одягу, зібраний і упакований в окрему упаковку - тільки сукні, тільки шорти або тільки штани.

Крім того, одяг може сортуватися з урахуванням сезону на демісезонний, літню, зимову; за призначенням або гендерної приналежності - для жінок, чоловіків або дітей.

Несортоване, або оригінальний секонд-хенд

Категорія Original - це різні речі (аксесуари, взуття, предмети одягу), які здаються в пакетах або коробках, в які вони були спочатку упаковані. Речі не перебираються і не сортуються, однак проходять попередню хімічну або термічну санобробку (дезінфекцію та дезінсекцію) на профільних підприємствах. Стан і якість речей цієї категорії залежить від багатьох чинників: де, коли і ким вони збиралися, яке походження мають. За типом збірки секонд-хенд даної категорії можна розділити на речі домашнього і контейнерної збірки.


Похожие публикации