Навигация+

Управління Авто з Телефону

Опубликовано Май 31, 2017 – 22:26

SYNC Connect

Ілюстрація: Ford

Американський автомобільний концерн Ford розробив нову технологію, що дозволяє власнику підключити до автомобіля смартфон і управляти з нього багатьма функціями машини. Згідно з повідомленням компанії, система отримала назву SYNC Connect. Першим її отримає кросовер Ford Escape, продажі якого почнуться навесні наступного року. Потім SYNC Connect почнуть встановлювати і на інші моделі.

Для управління автомобілем власнику потрібно буде встановити на смартфон спеціальний додаток. Завдяки йому користувач зможе дистанційно запускати двигун, визначати місце розташування автомобіля, блокувати і розблокувати замки дверей, а також отримувати дані про кількість палива в баку, рівні масла, заряді акумулятора і тиску в шинах.

Крім того, буде реалізована і можливість запуску двигуна за розкладом - потрібний час можна буде задати в додатку для смартфона. Для забезпечення безпеки телефон і автомобіль необхідно буде «спарити». Це можна буде зробити тільки сидячи в машині. Під час процедури сполучення потрібно вводити згенеровані системою коди.

Сьогодні в багатьох останніх моделях автомобілів Ford встановлена система SYNC, що дозволяє власникові управляти декількома функціями автомобіля різними способами. Зокрема, бортовими пристроями, включаючи магнітолу і клімат-контроль, можна керувати за допомогою голосових команд.

Остання версія системи - SYNC 3 - включає в себе голосове керування, сенсорний екран з доступом до деяких функцій машини, а також поєднання смартфона з бортовою системою за допомогою Bluetooth. В останньому випадку смартфон можна, наприклад, використовувати в якості навігатора з висновком підказок на екран панелі приладів.


Похожие публикации