Навигация+

Щиток Приборов Бмв Ремонт Іркутськ

Опубликовано Май 31, 2017 – 21:50

Ремонт битих пікселів приладовій панелі (E39, E38, E53

Вітаю всіх «Дромовцев».
Вирішила я написати відгук про свою дитину, і, схоже, я перша хто напише про життя таким, поки ще, екзотичної японочки в «нашій Раше».

А почалося все з того, що прийшла пора розлучитися зі своєю машиною (Subaru Impreza 1998), якій я володіла без малого 5 років і пересісти на щось більш свіже.
Так як машина нами планувалася в сім'ю як друга, постало завдання вибрати таку, щоб була найбільш економічною у всіх сенсах. Обмежена сума грошей також не давала розгулятися.
За час володіння вже «бігати» по Росії Импрезой, а я була її четвертим господарем в РФ, зробила висновок, що купити машину б / у, яку так нахвалює її колишній власник, сісти і поїхати без вкладень в неї (планове обслуговування я тут у уваги не беру) просто не реально! А найприкріше, що спланувати ці вкладення ніяк неможливо, вони вилазять в самий невідповідний момент. Тому, вирушаючи в один прекрасний вихідний день на авторинок, я знала, що повернуся без покупки. Дуже вже не хотілося наступати на ті ж граблі. Хоча в цілому про свою Импрезе у мене залишилися хороші спогади.

Отже, сума, яку ми мали в своєму розпорядженні, склала 250 т.р. Купити за ці гроші мало чого можна, обов'язково з пробігом по до болю улюбленої Батьківщини і, як правило, старше 7 років. А хотілося якоїсь свіжий автомобіль. Типово жіночі машинки мені не подобалися, та й все на них їздять, а хочеться чогось особливого і незвичайного. А коли душа прикипіла до Субару і нездійсненною мрією залишається Outback, то вибирати подвійно складно.
Полазити на Дромі, мені сподобався такий автомобільчик як Suzuki Servo. У продажу на той момент на Дромі був всього один і той у Владикові. Їхати у Владик можливості немає, а брати по картинках і телефону ми не ризикнули. Вивчаючи характеристики машинки, ми відкрили для себе такий клас авто, як кей-кар. У цих автомобілів двигун об'ємом не більше 0, 7 літра і в Японії вони мають жовті номери. Ці автомобілі користуються там податковими пільгами і їх для вибору виявилося багато. Такі машинки є у кожного масового виробника. І тут дозріла у нас ідея фікс - купити машину з аукціону!
Почалося детальне вивчення як це зробити можливо взагалі. Паралельно йшло вивчення і відбір «кандидатів» стати моїм конем. Загалом думки у нас з чоловіком розділилися. Я хотіла зупинитися на Servo, а чоловік, любитель марки Міцубісі, пропонував мені EK Вагон, а потім просто закохався в Міцубісі i і ще Дайхатсу Сонику. Переглядалася купа моделей, поки я одного разу, що не натрапила на Subaru Stella в комплектації RS. Це було як грім серед ясного неба! Я ЇЇ ХОЧУ !!! Чоловіка машинка, так як мене, не вразила. Але так як вже дуже хотілося мені, вирішили на чолі списку поставити саме Субарёнка.


Похожие публикации