Навигация+

Робота двигуна на неповну потужність

Опубликовано Январь 17, 2018 – 08:09

Основні причини несправностей і способи їх усунення

Підвищена температура охолоджуючої рідини

Двигун може не розвивати повну потужність через підвищених показників температури охолоджуючої рідини. У свою чергу, причина її підвищення може бути в зміні установки кута запалювання. Якщо у вас на розподільнику запалювання є відповідні мітки, переведіть установку на потрібну позначку. Якщо таких позначок немає, то краще звернутися в майстерню. А щоб до неї доїхати без евакуатора, запустіть двигун, відпустіть фіксуючий болт і не поспішаючи повертайте розподільник в одну зі сторін. Досягнувши найвищих оборотів двигуна, поверніть розподільник на 2-3 градуси в зворотну сторону. Це дозволить вам дістатися на СТО своїм ходом.

Низьке наповнення циліндрів сумішшю

Також проблема з потужністю може визначатися низьким наповненням циліндрів сумішшю. Це відбувається з двох основних причин. Або паливо низької якості, що відразу ж позначиться на роботі двигуна після заправки. Або справа в несправності паливного обладнання, а точніше, в роботі бензонасоса. Щоб визначити його справність, роз'єднуємо трубопровід на нагнітанні і збираємо паливо протягом 1 хв. Кількість бензину вище норми - справа не в бензонасосі. Якщо навпаки, не вистачає - перевіряємо паливні фільтри і сам паливопровід на пошкодження і наявність засмічень.

Засмічення повітряних жиклерів

Срочное изготовление литовских номеров заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

У випадку з карбюраторним автомобілем причиною несправності може стати засмічення повітряних жиклерів. Викрутку їх з карбюратора для прочищення краще довірити фахівцям автосервісу. Спробувати самостійно усунути проблему можна за допомогою насоса - просто продути жиклери і канали карбюратора.

Ще кілька причин

До переліку складних причин роботи двигуна на неповну потужність відносяться знос деталей поршневої системи і неполадки в системі газорозподілу. Визначаються вони за допомогою компрессометра. У випадках з поршневий групою, при низьких показниках компресії нічого не залишиться, як замінити всі або більшу частину елементів даної групи.


Похожие публикации