Навигация+

Ремонт Задньою Шторки Бмв Е39

Опубликовано Май 31, 2017 – 21:43

Ремонт задньої шторки - бортжурнал BMW 5 series Cosmos Schwarz 2001

Вітаю всіх відвідувачів шановного Дром!
Пишу друге відкликання про бмв, перший висить тут уже давно Відгук про BMW 3-Series. Взагалі старі німці викликають часом кардинально протилежні думки, але тут кожному своє.
Володіючи 320-ой купешку постійно пускав слину на картинки із зображенням М3. Реально в нашому місті їх зовсім не зустрічалося, хоча судячи з оголошень парочка таких машин точно каталася. Відлякував в першу чергу звичайно ж транспортний податок і витрата на бензин такого звіра. Але, як то кажуть, живемо один раз і якщо мрія не стане реальністю то який взагалі сенс існування? Тим більше що час йде, людина еволюціонує і його можливості зростають, відповідно купити таку машину стає все більш реальним заходом.
Загалом купив цю красиву і могутню стрілялку, в Єкатеринбурзі. Забавно що в момент "тест-драйву" продавець толком на педаль газу і не натискав, на моє прохання натиснути реагував важко. Склалося враження що М3 особливо-то і не валить. Начебто їде потужно але не так як в моїх рожевих мріях. Машину оглянули і все сподобалося, в салоні чисто, нічого порваного чи надмірно зашорканного немає, кузов виглядав ідеальним, з маленькими косячками, нормальними для 12-річного авто. Двигун працював рівно, нічого не стукало НЕ бремчало. Помилкою було те що не загнали на підйомник, і в той момент не побачили що авто бите і дуже погано відремонтовано, але про це прочитаєте далі.
Оформилися і поїхали до дому. Тут вже звичайно ракета була в моїх руках і можна було випробувати її. Перший раз натиснув ще в місті - епта! чтож ти робиш бестія? утискує в сидіння в ту ж секунду і рве на все 343 конячки! Емоції звичайно ж відразу через край, очі горять, в тілі приємна дрож, та ще й погляди звичайно приковує до себе даний апарат моментально. Згодом кілька звикаєш вже до такої зухвалої динаміці і, але в той день адреналіну ми хапнув НЕ кволе кількість, при кожному прискоренні тіло немов кидають в гарячу ванну.
Тепер про машину: BMW Е46 М3, 2001 р.в. Колір - темно сірий. 343 к.с. Привід задній.


Похожие публикации