Навигация+

Ремонт Раздатку Bmw X3

Опубликовано Май 31, 2017 – 21:45

Обслуговування BMW досить дорога процедура через складність систем і вартості запасних частин. Саме тому ремонт роздавальних коробок БМВ краще робити в спеціалізованих сервісних центрах. Технічний центр BMW-E спеціалізується на ремонті і обслуговуванні систем повного приводу, що використовуються на повнопривідних моделях автомобілів німецької марки.

Марки роздавальних коробок які ми ремонтуємо:

Найменування
1.NV 125
2.АТС 300
3.АТС 350
4.АТС 35L
5.ATC 400
6.ATC 450
7.ATC 45L
8.ATC 500
9.АТС 700
10.LWX 500

Вартість ремонту раздатки БМВ

Зняття / встановлення від 3500 руб.

Ремонт від 5500 рублів залежно від несправності

+ Запчастини які будуть потрібні для ремонту

Основні приклади несправностей:

  • знос фрикційних
  • Поломка сервоприводу раздатки
  • Знос опорних голчастих підшипників
  • розтягування ланцюга
  • Провертання кардана (фланець)
  • Поломка верхнього валу приводу

Обслуговування і несправності роздавальних коробок БМВ

Всі роздаткові коробки БМВ , які коли-небудь ставилися на автомобілі марки, мають практично однаковий пристрій і відрізняються один від одного лише незначно. Як правило, необхідність в розробці нової модифікації коробки пов'язана з особливостями тунелю у кожної моделі, в якому розташовується цей механізм, і з необхідністю синхронізації нових систем безпеки з системою xDrive. Мабуть, основні відмінності між різними типами раздаток полягають в типі передачі зусилля від муфти в валу передньої осі (пасової або зубчастий) і в пристрої самої муфти.

Раздатка БМВ АТС 400

Будь-який автомобіль, який потрапляє в сервісний центр BMW-E проходить процедуру діагностики на професійному обладнанні. Цей підхід дозволяє не тільки виявити причину поломки, а й нерідко обійтися «малою кров'ю» - тобто з мінімальними тимчасовими і фінансовими витратами привести авто в технічно справний стан.

Як показує практика, міжремонтний інтервал роздавальних коробок БМВ становить 100-150 тис. Км. Хоча цей вузол досить надійний, недбале ставлення до автомобіля може значно скоротити цей інтервал.


Похожие публикации