Навигация+

Ремонт Пічки Бмв в Алмати

Опубликовано Май 31, 2017 – 21:51

Алмати Е34 2.8, 7200 $ продаж

Добрий час доби всім автолюбителям! Хочу поділитися з Вами про свій автомобіль Мерседесі в 140 кузові. У народі (рубь сорок, кабан, стосорокет) прозвали. Сам я затятий японоводов і не сказати що я без розуму від цієї машини але і не розчарований. Просто волею випадку довелося придбати даний апарат.
Отже що маємо: Мерседес 140, з двиг 5, 0 1998 р.в., майже повна комплектація, за винятком монітора (зустрічав на деяких, на моєму екземплярі немає) чорний шкіряний салон, двохзонна Клима, підігрів і.т.д. і т.п.
Коли машина потрапила в мої руки то пробіг був 265 тис, зараз 325 тис. По кузову були дрібні зайчики і на бамперах невеликі Коцки, також на виходу на задньому боці лобовому по нижній частині тріщина невелика. Лобове не став чіпати (так і стоїть досі) а ось по кузову загнав на фарбування в кругову. Вартість фарбування обійшлася 300 тис тенге (2000 у.о.) претензій до маляра не було, він дав ще гарантію на свою роботу.
Ну тепер про двигун. Двигун 119, чуствую себе добре, навіть немає натяку на втому, тільки іноді при заводі на холодну з'являється легка вібрація, де тільки не показував і кому - причина не нащлі, в принципі не напружує тепер забив на це. Масло доливаю від заміни до заміни десь літр, але це не так страшно, все німецькі движки просять доливання. Динаміка ураганна, на трасі якщо треба обігнати кого то без проблем, чучуть додати газу і стрілка спідометра моментально повзе вгору, по рівній покладав 260. Хто знає трасу Жезказаган -Караганда (для місцевих) то по ній 200 йде не напружуючись і без пробоїв підвіски, дорога там не дуже то й гарна. У місті на ньому ездию спокійно, та й небезпечно йому в місті тапку жати. Підвіска м'яка, пливе, на рівній дорозі так і заснути не довго. По нерівностях проковтує всі вибоїни і їх практично не відчуваєш. Машина трасу тримає на відмінно, дуже слухняна в управлінні на великих швидкостях. Хоча мені здалося що БМВ 7 на трасі йде краще і впевненіше. Шумоізоляція на 140 відмінна, закрив двері і нічого не чуєш (подвійне скління), на Крауне трохи нижче шумка - але теж хороша. З моїй практиці це дві машини всього лише де мені сподобалася шумоізоляція, Краун і 140.


Похожие публикации