Навигация+

Ремонт Електрики Bmw

Опубликовано Май 31, 2017 – 21:48

Ремонт BMW 525. Діагностика і ремонт блоку.  - Ваш Сімейний

Сучасні автомобілі відрізняються від старих моделей великою кількістю приладів, які працюють завдяки електроенергії. Мова йде про прикурювача, бортовому комп'ютері, відео- і аудиосистемах, освітленні салону, системах клімат-контролю і інших пристроях. Збільшення числа обладнання, що працює від електроенергії, призводить до ускладнення загальної схеми автоелектрики BMW. А це означає, що якщо якесь одна ланка вийшло з ладу, може знадобитися повний ремонт електрики BMW. В цьому випадку, краще всього, вам потрібно відразу ж звернутися до фахівців.

Проводити самостійний ремонт електрики BMW без спеціалізованої освіти і устаткування вкрай не рекомендується. Це може призвести до ще більших неполадок і до більш сумних наслідків, наприклад, ураження електричним струмом. Автотехцентр SIS-MOTORS радить відмовитися від подібних експериментів і довіритися майстрам своєї справи.

Насамперед автоелектрика БМВ потребує діагностиці електричного контуру. До нього підключаються роз'єми, дроти, запобіжники, мотори, реле та інші компоненти для комплексної діагностики. Для проведення даної процедури фахівці автосервісу SIS-MOTORS використовують спеціальне обладнання та програмне забезпечення. Завдяки самому сучасному технічному оснащенню виконати діагностику електрики «БМВ» вдається не тільки якісно, але і досить швидко. Майстри SIS-MOTORS в ході огляду поділяють електричний контур на кілька ділянок і уважно перевіряють роботу кожної області. Це дозволяє домогтися максимально ефективних результатів.

  • Якщо в ході огляду виявляється, що не працюють кілька компонентів в межах однієї ділянки, то, найімовірніше, проблема в запобіжнику.
  • Друга поширена проблема - це окислення клем, в результаті якого фізичні властивості металу зазнали змін.

Найскладніший вид ремонту автоелектрики пов'язаний зі стартером або генератором. Однак для фахівців автотехцентру SIS-MOTORS немає нерозв'язних проблем. З будь-якого поставленого завдання ми впораємося в найкоротші терміни. Телефонуйте нам за телефоном:. Працюємо щодня (години роботи вгорі) .


Похожие публикации