Навигация+

Ремонт Ебу Бмв

Опубликовано Май 31, 2017 – 21:49

Ремонт ЕБУ BMW X5: блок управління клімат-контролю, ремонт

Ремонт електронних блоків управління (ЕБУ) БМВ - електронний блок управління є «мозковим центром» авто, який відповідає за злагоджену роботу всіх його механізмів, і вихід його з ладу означає припинення нормального функціонування всього автомобіля. Причиною поломки може бути перенапруження, температурне або механічний вплив, потрапляння води. Іноді причиною несправності буває не сам блок, а навколишні елементи.

Ремонт електронних блоків управління (ЕБУ) БМВ починається з діагностики, яка дозволяє визначити причину появи несправності і визначити порядок дій по її усуненню. Ремонт полягає у відновленні роботи ЕБУ шляхом заміни пошкоджених компонентів на нові. Після чого електронний блок тестується спеціальним обладнанням і проводиться прошивка для установки програмних функцій.

Ремонт електронного блоку автомобіля BMW обійдеться набагато дешевше його заміни і буде виконана значно швидше. При якісному і кваліфікованому виконанні роботи можна істотно збільшити продуктивність і продовжити термін служби ЕБУ.


Похожие публикации