Навигация+

Ремонт Двигуна Бмв Х5

Опубликовано Май 31, 2017 – 22:06

Капітальний ремонт двигуна M57N BMW X5 E53 .Часть 1. - DRIVE2

Вартість запчастин повідомляється за запитом на поточну дату.

Ремонт двигуна БМВ X5 E70

Двигуни, що встановлюються на BMW E70, це бензинові рядні шестициліндрові N52, V-подібні бензинові восьмициліндрові N62 і дизельні рядні шестициліндрові N57.

Ремонт двигуна N52

Що стосується шестициліндрових бензинових моторів N52-52N-53, то їм властиві проблеми з електромагнітними клапанами системи VANOS, приводом VALVETRONIC і, також як і у випадку з чотирициліндровими моторами, маслоотражательних ковпачками (у випадку з цим двигуном, вартість робіт і запчастин індивідуальна)

Крім того у всіх бензинових двигунів серії N, час від часу, виникають проблеми з обгінної муфтою генератора (заклинило обгону муфта може привести до сумних наслідків, аж до пошкодження клапанів і подальшого дорогого ремонту двигуна)

ремонт N62

Що стосується восьмициліндрових двигунів, то їх проблеми, в основному, пов'язані зі зносом маслоотражательних ковпачків клапанів і течею трубок охолодження двигуна в розвалі блоку циліндрів. Особливу увагу ми рекомендуємо звернути на систему охолодження BMW в кузові E60. Справа в тому, що в цих автомобілях радіатор охолодження двигуна з задоволенням забивається протиожеледними реагентами взимку і тополиним пухом на початку літа, що призводить до перегріву двигуна і АКПП. У зв'язку з цим, ми настійно рекомендуємо промивати радіатори зі зняттям два рази в рік (після зими і після тополиного пуху), щоб уникнути перегріву двигуна і АКПП.

Ремонт дизельного N57

Основними проблемами дизельних двигунів є фільтр сажі і демпфер крутильних коливань (шків) клонували. Вартість фізичного і програмного видалення фільтр сажі в нашому техцентрі 22000р. (бонусом збільшуємо потужність мотора на 50 к.с.) На всіх автомобілях BMW, щоб уникнути перегріву двигуна і АКПП, ми рекомендуємо два рази в рік (після зими і після тополиного пуху) промивати радіатори охолодження зі зняттям з автомобіля.
Детальніше про ремонт двигунів bmw і його вартості

Ремонт електрики БМВ X5 E70

Часто вимагає заміни вентилятор відсіку керуючої електроніки і DVD-привід.


Похожие публикации