Навигация+

Ремонт Бортового Комп'ютера Bmw 3-Й Серії (E36)

Опубликовано Май 31, 2017 – 22:01

ремонт бмв калінінградУ Калінінграді провести комплексне технічне обслуговування, ремонт або діагностику німецьких автомобілів BMW в Калінінграді можна в одній з майстерень мережі СТО «Сервіс Підвіски». Своїм клієнтам ми гарантуємо індивідуальний підхід і обслуговування найвищого рівня. З нами ви забудете про те, що транспортний засіб може раптово виходити з ладу, набудете впевненості у своїй безпеці, отримаєте можливість переміщатися в автомобілі з максимальним комфортом.

Протягом дев'яти років Станція Технічного Обслуговування «Сервіс підвіски» в Калінінграді професійно виконує ремонт коробок передач автомобілів БМВ, бензинових і дизельних силових агрегатів БМВ, елементів гальмівної системи і ходової частини. Крім цього, ми виробляємо відновлення і чистку інжекторів BMW. Завдяки використанню інноваційного діагностичного обладнання, а також досвіду і майстерності наших фахівців, ми швидко і максимально точно встановлюємо причини виниклих несправностей, після чого миттєво усуваємо їх.

Важливе значення в нашій роботі має застосування лише якісних оригінальних комплектуючих і витратних матеріалів. Кожен автомобіліст повинен розуміти, що своєчасне усунення дрібних неполадок сприяє ефективній економії коштів, які згодом довелося б витратити на виконання більш дорогих операцій.

На нашому складі завжди в наявності повний асортимент деталей для автомобілів BMW. У разі відсутності необхідної запчастини, попередньо замовляємо відсутні компоненти.

Комп'ютерна діагностика БМВ

ремонт бмвВикористовуючи комп'ютерне діагностичне обладнання, фахівці СТО «Сервіс Підвіски» виробляють:

  1. Визначення прихованих неполадок;
  2. Оцінку ступеня зносу вузлів і механізмів;
  3. Запобігання виникненню дефектів.

З метою виявлення неполадок ми використовуємо діагностичні стенди компанії GT One.

Діагностика із застосуванням комп'ютерного обладнання дозволяє здійснювати важливі операції:

  • Розшифровувати коди неполадок блоку управління БМВ;
  • Обнуляти помилки бортового комп'ютера;
  • Адаптувати рульове колесо;
  • Адаптувати дросельну заслінку;
  • Шифрувати ЕБУ;
  • Розшифровувати коди неполадок ABS, SRS і ін.

ремонт бмв ремонт бмв ремонт бмв ремонт бмв


Похожие публикации