Навигация+

Ремонт Bmw Абакан

Опубликовано Май 31, 2017 – 21:46

Продається авто БМВ 3 серії 1998 у Усть-Абакані, Продам бмв

Коротка характеристика підприємств ГК «Ведмідь Холдинг»

Мережа магазинів «Акумуляторні центри« Ведмідь »(ТОВ« АЦ «Ведмідь»)

Виникнення одного з найстаріших напрямків діяльності «Ведмідь Холдинг» - продаж акумуляторних батарей - можна віднести до 1992 року, коли був відкритий перший магазин. Зараз мережа відбудеться з 17 філій, 10 з яких знаходяться в м Красноярську, решта 7 в Сибірському Федеральному окрузі.

Автоцентр Mitsubishi (ТОВ «Ведмідь-Північ») / Hyundai (ТОВ «Ведмідь-СеверАвто)

660118, г. Красноярск, ул. Північне шосе, 19

У 1997 році було отримано дилерство Mitsubishi. Будівництво будівлі автосалону було розпочато в березні 2004 р і в грудні цього ж року виставкові зали центру почали працювати. Через кілька місяців були завершені роботи по обробці сервісної зони та офісної частини великого комплексу.

Новий автоцентр - це будівля в трьох рівнях, де розташувалися:

  • сервісна зона з новітнім діагностичним та ремонтним обладнанням;
  • два виставкових зали Mitsubishi і Hyundai, з окремими входами, загальною площею понад 1000 кв.м., оформлені в повній відповідності до корпоративних вимог і фірмовим стилем компаній;
  • зона відпочинку для клієнтів, бар і офісна частина.

Також в новому автоцентрі встановлено найбільший в Росії для подібних автоцентрів проекційний екран, площею 25 кв.м. Його функцію виконує вітраж одній зі стін будівлі, виготовлений зі спеціального скла.

Автоцентр Volkswagen (ТОВ «Ведмідь АТЦ») / (ТОВ «Ведмідь-Захід»)

У 2000 році компанія «Ведмідь Холдинг» отримала посередництві Volkswagen, а в 2003 році в експлуатацію ввели новий автосалон «Ведмідь АТЦ»! При будівництві центру такого класу застосовувалися тільки новітні технології, використовувалося сучасне обладнання та високоякісні матеріали.

У центрі «Ведмідь АТЦ» встановлена стандартна для підприємств концерну VW, але досить прогресивна для Росії лінія прямого зв'язку з заводом в Вольфсбурзі - так званий CPN-канал. Ця система дозволяє в особливо складних випадках вдаватися до допомоги фахівців у Німеччині і обмінюватися з ними інформацією в режимі реального часу.

Автоцентр Peugeot (ТОВ «Ведмідь-Сервіс»)

660118, г. Красноярск, ул. Північне шосе, 19д

+7 (391) 299 76 07

У вересні 2007 р «Ведмідь Холдинг» відкрив новий центр Peugeot, оформлений відповідно до корпоративних стандартів Peugeot (Blue Box). Площа нового центру складено 1500 кв.м. Просторий шоурум площею близько 500 кв.м. дозволяє одночасно демонструвати до 10 моделей марки Peugeot.


Похожие публикации