Навигация+

Ремонт Бмв з Виїздом в Москві Цілодобово

Опубликовано Май 31, 2017 – 22:07

техпомощьНайчастіше техдопомогу - це послуга автосервісів або спеціалізованих технічних центрів. Але як показує наш досвід, потрапити на дорогах Москви в таку екстрену ситуацію, як несправність внаслідок ДТП або поломка з невідомих причин - не рідкість у наш час.

Однак навіть з подібної ситуації є вихід, і автомеханіки автоклубу «А.Н.Г.Е.Л.» готові вирішити будь-яку проблему, пов'язану з вашим автомобілем, наприклад, запуск двигуна. Техпомощь з виїздом на місце поломки можна замовити цілодобово.

Володіючи повним спектром необхідної техніки, асортиментом професійного інструменту та належними навиками, наші фахівці проводять якісне і термінове обслуговування, надаючи послугу технічної допомоги на дорозі, як то кажуть, «в польових умовах». Автоклуб гарантує якість і оперативність при виклику і виїзді техдопомоги для авто.

Якщо поломку не усунути на дорозі

Хвилюватися тут не потрібно - це звичайна практика роботи будь-якої служби технічної допомоги, не тільки «А.Н.Г.Е.Л.а». У таких випадках механік зв'яжеться з диспетчером і викличе евакуатор для вас. Такі виклики обслуговуються центральної диспетчерської служби автодопомоги цілодобово і без черги При цьому ви оплачуєте тільки транспортування несправного автомобіля згідно ціною евакуатора.

важливо пам'ятати

Якщо все пройшло вдало, і механік усунув несправність на місці, то ви можете продовжувати рух, але не забудьте найближчим часом виконати рекомендації нашого майстра. Так як від цього часто залежить не тільки справність автомобіля, але і ваша безпека!

Примітка

Ремонт проводиться з запчастин клієнта. У разі необхідності надається послуга «Поїздка з автомеханіком в магазин» для покупки потрібних деталей.

найменування послугивартість
Технічна допомога на дорозі (30 хв. Роботи)від 1 000
Заміна одного колеса (30 хвилин)
Заміна АКБ
(в важкодоступних місцях 1, 5 год)
від 3 000
Розтин автомобіля
(до двох годин)
від 4 000
Відключення сигналізації
(до двох годин)
Відключення супутникової сигналізації

Похожие публикации