Навигация+

Ремонт Бмв в Москві Юніт

Опубликовано Май 31, 2017 – 22:08

Ремонт обслуговування москва angara32.ru

Жоден автомобіль не буде собою, якщо не стане проходити регулярного сервісу в висококласних центрах по обслуговуванню. Машини з синьо-білим логотипом не виняток - від того, наскільки якісно буде проведено обслуговування BMW E46, залежить те, як довго вона буде радувати власника своєю неповторною німецької харизмою.

У технічному центрі по БМВ SportKB є все для повноцінного обслуговування BMW E46, її сервісу та регламентного ТО. Профілактика двигуна, коробки передач, підвіски, редуктора, гідропідсилювача, гальм - для нас немає секретів або складних моментів. За роки роботи ми обслужили сотні BMW E46, виявили основні поломки і «дитячі хвороби», і з успіхом їх лікуємо. Ми в SportKB виробляємо обслуговування всіх моделей БМВ.

Заміна масла, фільтрів, гальмівних колодок, охолоджуючої і гальмівної рідини, обслуговування рульової рейки з часом потрібно кожному БМВ 3 Е46. Своєчасне технічне обслуговування дозволить продовжити життя машини і уникнути більш серйозних поломок. Ми проведемо повноцінне технічне обслуговування і сервіс БМВ Е46 по всім вимогам виробника із застосуванням оригінальних запчастин і витратних матеріалів.

Ще одним плюсом сервісу BMW в Москві, компанії SportKB, є наявність спеціального обладнання, яке дозволяє проводити повний спектр робіт, і технічних майстрів високого класу. Регулярно проходячи навчання в освітніх центрах BMW, вони знають про обслуговування Е46 все, не допускаючи помилок, випадкових поломок або впровадження в сусідні вузли (чим часто грішать офіційні дилери).

Вибачте, але Ваш браузер не підтримує фрейми.

Переваги обслуговування Е46 в Москві в SportKB:

  • наявність витратних матеріалів для сервісу та ремонту Е46;
  • спеціальне обладнання для проведення будь-яких робіт;
  • високий рівень підготовки технічних фахівців;
  • довіру з боку колишніх і нинішніх клієнтів;
  • взаємодія з виробниками автомобілів і запчастин.

Ціна на технічне обслуговування (ТО) БМВ Е46

BMW E 46 випускалася з 1998 по 2006 роки, і зараз велика кількість вузлів вже виходять з ладу через природного зносу. Коробки передач вимагають не тільки заміни масла, але і ремонту гидротрансформаторов і фрикційних, редукторів необхідна профілактика і оновлення труться, підвісок потрібна заміна гумових елементів, опор стійок, пружин, сайлент-блоків.


Похожие публикации