Навигация+

Ремонт Бмв Приватний Майстер

Опубликовано Май 31, 2017 – 21:41

Ремонт авто |  Авто оголошення г Москва - приватні оголошення про

Фахівці Юду в Москві швидко і професійно виконають ремонт блоків управління АКПП в будь-якої моделі автомобіля. Приватні майстри розташовують сучасним обладнанням для якісної діагностики несправностей. Якщо машина не на ходу, фахівці самі приїдуть до вас для виявлення поломки. Ви можете призначити будь-який зручний час для проведення ремонтних робіт.

Заповніть заявку на цій сторінці або в мобільному додатку Юду - найближчим часом ви отримаєте вигідні пропозиції професійної допомоги від кваліфікованих фахівців.

визначення поломки

Щоб виявити несправність, майстри виконають комп'ютерну діагностику ЕБУ. Після цього фахівці назвуть вартість ремонту блоку автоматичної коробки передач і перерахують деталі, які необхідно відновити або замінити. Найбільш поширені поломки ЕБУ КПП:

  • збій регуляції тиску
  • проблеми з перемиканням передач
  • збій в роботі електронної трансмісії
  • вихід з ладу самого блоку управління

Автомеханіки, зареєстровані на Юду, виконують ремонт блоків управління АКПП на легкових автомобілях будь-яких марок: Ауді, Фольксваген, Опель, Тойота та інші. Необхідні комплектуючі для ЕБУ АКПП фахівці куплять самостійно. Ви також можете замовити на Юду недорогу доставку запчастин по Москві.

Як усувають неполадки АКПП

Найчастіше ремонт ЕБУ необхідний через сильні механічних пошкоджень або замикання. Залежно від причини поломки, приватні майстри міняють комплектуючі АКПП або блок управління повністю. Стандартний комплекс робіт по ремонту АКПП:

  • добірка запчастин відповідно до рекомендацій виробника авто
  • відновлення працездатності ЕБУ АКПП
  • обкатка і регулювання транспорту (це дозволяє перевірити перемикання, почути сторонні шуми і помітити супутні проблеми в роботі АКПП)

Робота майстра по усуненню поломок ЕБУ в середньому займає 5 робочих днів. Якщо вам необхідний терміновий ремонт, фахівці постараються провести відновлення АКПП швидше. Вартість такого відновлення пристрою буде вище - обговоріть суму безпосередньо з виконавцем у внутрішньому чаті Юду.

Як визначається ціна ремонтних робіт


Похожие публикации