Навигация+

Ремонт Бмв Міні Спб

Опубликовано Май 31, 2017 – 22:04

Комп'ютерна діагностика та ремонт BMW необхідна для виявлення можливих збоїв при експлуатації машини, визначення ступеня зносу окремих агрегатів і вузлів, а також розрахунку терміну їх експлуатації. Комплексне і регулярне технічне обслуговування BMW дозволяє тримати під контролем стан авто, своєчасно проводити заміну деталей, не допускаючи виходу їх з ладу.

Комп'ютерна діагностика BMW в автоцентрі "Крас і Ко" виконується для всіх моделей. У нашому розпорядженні найостанніші бази і найсвіжіші версії програмного забезпечення

Діагностика при ремонті BMW

Перевірка системи механізму при проведенні ремонту BMW повинні проводитися досвідченими майстрами, для яких не важко виявити несправності. Правильно проведений тест, з отриманням результатів про стан механізмів, дозволить в подальшому уникнути серйозних витрат на заміну деталей і усунення неполадок.

Для проведення діагностичних заходів з BMW, в автоцентрі "Крас і Ко" використовується новітнє, високоточне обладнання, за допомогою якого можна максимально коректно виявляти причину неполадок. Дешеве аматорське обладнання, зібране студентами-самоучка в гаражі, не зможе впоратися з якісної діагностикою і в результаті призведе до збою в функціонуванні вузлів і агрегатів.

Очевидна перевага комп'ютерної діагностики - вона дозволяє збільшити термін служби Вашого транспорту в цілому при мінімальних вкладеннях

Діагностичний комплекс для обслуговування BMW

Фахівці рекомендують проводити тестування і зчитування кодів несправностей BMW не рідше, ніж кожні півроку, перед початком кожного нового сезону. Чим більше вік машини, тим, відповідно, частіше необхідно буде шукати несправності.

У комплекс по діагностиці та ремонту BMW входять:

  • перевірка електронних систем;
  • зчитування несправностей кожного з блоків управління;
  • системи рульового управління;
  • аналіз системи бортової електроніки;
  • кодування блоків управління;
  • заміна що вийшли з ладу і блоків;
  • перевірка датчиків, що відповідають за справність двигуна в реальному часі і інші.

Похожие публикации