Навигация+

Ремонт Бмв Х5 в Спб

Опубликовано Май 31, 2017 – 21:56

Ремонт БМВ Х5

Ремонт, обслуговування, тюнінг і запчастини для БМВ на Ал. Невського, вул. Миргородська 30.
т. 942-06-56, без вихідних з 10 до 21.
__________________________________
Ремонт і сервіс БМВ
Особливості сервісу БМВ в компанії М50

Ремонт БМВ майстрами компанії M50 виконується в короткі терміни на високому професійному рівні. Великі знання про особливості кожної моделі автомобіля, наявність сучасного діагностичного та ремонтного обладнання гарантує якість виконаних послуг.

Респектабельний німецький автомобіль відрізняється надійністю, якістю виготовлення, має потужний двигун. Але через поганий стан доріг йому може знадобитися ремонт двигуна або іншого обладнання. Скористатися bmw сервісом можна не тільки при виникненні несправності. Компанія пропонує і кваліфіковане профілактичне обслуговування, яке дозволить підтримувати відмінний технічний стан автомобіля і зробить безпечним його експлуатацію. Точна діагностика за допомогою сучасного обладнання може вчасно виявити слабкі сторони механізмів, припустити можливі поломки і таким чином іномарка уникне аварійних ситуацій.

Компанія М50 сервіс БМВ виконує комплексно, крім діагностики та обслуговування вона пропонує замовити для самостійного ремонту якісні, оригінальні деталі до bmw e39, bmw x5 і до інших моделей.

Комплекс послуг по ремонту BMW

BMW сервіс включає цілий комплекс затребуваних послуг. Майстри виконують ремонт акпп, двигуна, ходової частини, рульової і гальмівної системи. Гальмівне обладнання може мати дефекти цілісності шланга і трубок, неякісне з'єднання всіх частин, а це вже пов'язано з безпекою водія і пасажирів авто. При необхідності проводиться швидка заміна двигуна і колодок, дисків та іншого обладнання. Затребувана пропозиція - заправка або ремонт кондиціонера.


Похожие публикации