Навигация+

Ремонт Бмв Х5 в Москві

Опубликовано Май 31, 2017 – 22:01

Відмінне оснащення, команда професіоналів, дисципліна, строгий порядок і контроль якості на всіх етапах робіт - це головні переваги СТО «Техцентрік». Підприємство спеціалізується на обслуговуванні автомобілів тільки марки BMW і пропонує якісну діагностику, повноцінне регламентне ТО і ремонт будь-якої складності всіх вузлів і агрегатів для моделей серії X5.

Станція розпорядженні відмінний комплексом спеціального обладнання, яке дозволяє майстрам виконувати завдання будь-якого рівня складності. «Техцентрік» готовий забезпечити повну передпродажну діагностику автомобіля з пробігом, яка дозволить покупцеві переконатися в стані придбаного товару, виявити його явні і приховані недоліки. Майстри СТО складуть кошторис необхідного ремонт і вкажуть на слабкі місця конкретного автомобіля, представленого на діагностику. Висновок від майстрів СТО «Техцентрік» завжди є серйозним приводом для торгу і вагомим аргументом для значного зниження ціни продажу.

«Техцентрік» пропонує в Москві послуги з технічного обслуговування автомобілів. Майстри СТО скрупульозно виконають всі процедури із застосуванням якісних витратних матеріалів. Всі «розхідники» підприємство готове надати за вигідними цінами.

На СТО «Техцентрік» доступна послуга комп'ютерної діагностики автомобілів BMW X5. Її забезпечує досвідчений фахівець, в розпорядження якого підприємство надало високоефективний сканер, що працює на актуальній версії програмного забезпечення. В умовах СТО можливе програмування керуючих блоків автомобіля, настройка роботи основних агрегатів і допоміжних систем через коригування параметрів програмного забезпечення.

Діагностика, ТО і ремонт двигунів BMW X5 на СТО «Техцентрік»

Автомобілі BMW X5 оснащуються витривалими бензиновими і дизельними двигунами з пристойним запасом робочого ресурсу. Сьогодні на дорогах Росії можна зустріти бензинові версії BMW X5 з рядною «шісткою» M54 або потужними V-подібними «вісімками» M62TU і N62, а також дизельні варіанти на турбированних високоефективних силових агрегатах M57 і M57N.


Похожие публикации