Навигация+

Ремонт Бмв 5 Серії Е34

Опубликовано Май 31, 2017 – 21:47

BMW центрСТО АвтоСервісТім проводить ремонт БМВ (BMW) 3 серії (Е36, Е46, Е90), 5 серії (е34, Е39, Е60), 7 серії (Е38, Е65), х3, х5, х6.

«БМВ» - одна з небагатьох автомобільних торгових марок, що вважають за краще віддають перевагу поєднувати ручну збірку автомобілів і конвеєрний цикл виробництва. проводиться тільки на заключному етапі. Концерн є засновником міжнародної премії Musica Viva, бере участь у проведенні театральних фестивалів і різних виставок.

Не раз знаходився на межі провалу, концерн «БМВ» став для багатьох автолюбителів зразком якості, комфорту і безпеки під час руху. Робота над вдосконаленням вже існуючих моделей і створенням нових не припиняється ні на секунду. Ремонт BMW проводитися в суворій відповідності з регламентом робіт.

Історія BMW

Історія автомобільного баварського концерну починається на самій північній околиці міста Мюнхена ще в 1913 році. Точну дату заснування BMW назвати досить складно. Однак загальноприйнятим це вважається 20 липня 1917 році, тому що саме в цей день компанія BMW була зареєстрована з нинеізвестним назвою Bayerische Motoren Werke, що перекладається як "Баварські моторні заводи".
Перший власний автомобіль під маркою BMW з'явився тільки в 1932 році. Машина мала потужність 20 кінських сил і могла розвивати швидкість до 80 км / год. Туди була встановлена чотириступінчаста механічна коробка передач.

BMW 3-SeriesУ 1970-х роках з'являються відомі і по сьогоднішній день на весь світ серії BMW 3, 5, 6 і 7 покоління. У 90-х роках це сімейство поповнює купе BMW 8 Series.
На даний момент автогігант BMW має 5 заводів на території Німеччини, а також понад 70 дочірніх організайії у всьому світі. Вся збірка автомобілів проводиться виключно вручну, що виступає гарантом відмінних технічних характеристик машин.

Основний попит на автомобілі марки BMW пред'являється в маркам 3-ої серії в кузовах седан, хетчбек і універсал. Їх обсяг продажів становить майже половину від загального обсягу продажів автомобілів концерну. Друге і третє місце поділяють BMW 5-ої серії і 1-ї серії.


Похожие публикации