Навигация+

Ремонт АКПП Бмв Тюмень

Опубликовано Май 31, 2017 – 21:58

Ремонт АКПП БМВ

На автомобілі БМВ встановлюються широко відомі коробки передач ZF. Ці ж коробки передач встановлюються і на автомобілі інших марок, зокрема, Ауді і Тойота. В результаті, ряд проблем, пов'язаних з ремонтом АКПП Тойота або Ауді, характерний також і для автомобілів БМВ.

Основні якості, якими можна охарактеризувати «автомати», що встановлюються на БМВ - це швидкодія, що відкриває широкі можливості для досвідченого водія. Однак свої кращі якості ці коробки проявлять лише за умови правильного налаштування їх електронної частини. Що ж стосується механічної частини, то її надійність не викликає ніяких сумнівів. Навіть коробки, встановлені на ранні моделі БМВ з «автоматом», характеризує тривалий термін експлуатації - на відміну, скажімо, від коробок, встановлених на ранні Ауді. В результаті, необхідність ремонту АКПП БМВ виникає не так уже й часто. І причиною поломок, як показує практика нашої роботи, часто є недотримання власниками автомобілів найпростіших правил експлуатації коробки передач.

Ремонт мехатроніка ZF6HP БМВ

Основна рекомендація фахівців, яка може істотно продовжити термін експлуатації автоматичної коробки передач БМВ - уникати пробуксовок. Буксування викликає підвищене навантаження на фрикційні накладки, що призводить до їх руйнування. Підвищене навантаження може також привести до вискакування передач. Подібні явища вимагають негайного звернення до ремонт - раннє звернення часто дозволяє уникнути необхідності капітального і дорогого ремонту АКПП БМВ.

Зношуватися можуть не тільки накладки основного, а й накладки блокуючого диска зчеплення. Результати подібної поломки будуть однаковими: частинки накладок потрапляють в гідравлічну систему. Багато дилерів при таких поломки відмовляються ремонтувати коробку, наполягаючи на її заміну. Навіть якщо ремонт здійснюється досвідченими фахівцями, він буде носити характер капітального. Наші фахівці в цьому випадку заміняють блок управління гідравлікою. У деяких випадках, може виявитися досить замінити золотники, попередньо промивши коробку.


Похожие публикации