Навигация+

Ремонт АКПП Бмв Москва

Опубликовано Май 31, 2017 – 22:10

Ремонт АКПП БМВ, BMW, БМВ X5, BMW X5, ремонт акпп zf

Техцентр ZFMaster проводить висококваліфікований ремонт всіх 5-и, 6-й і 8-й східчастих моделей АКПП виробництва концерну ZF і АКПП виробництва GM моделей 5L40E і 6L45E. Маючи багатий досвід роботи в цій вузькоспеціалізований області, ремонт будь-якої складності здійснюється протягом одного робочого дня. Пряма співпраця з виробником дозволяє максимально знизити витрати на запчастини і технологію без шкоди якості, що дає можливість надати споживачам послуги за цінами в півтора рази нижче ринкових розцінок. Накопичені більш ніж за 15 років дані дозволили вивести середньозважену фіксовану ціну ремонту АКПП, яка і пропонується нашим клієнтам.

Програма ремонту АКПП

У стандартну програму ремонту АКПП входить:

  1. Заміна гідротрансформатора на ремонтний в заводських умовах.
  2. Ремонт або профілактика мехатроніка або гидроблока (в залежності від моделі АКПП).
  3. Установка повного ремкомплекта, в який входять всі прокладки, сальники, вироби з гуми і пластика, що підлягають заміні, дрібні деталі одноразового використання.
  4. Повний комплект фрикционов.
  5. Повна заміна всіх втулок (підшипників ковзання).
  6. Повна заміна всіх поршнів в корпусах зчеплень.
  7. Заміна великих деталей конструкції (супорта, насоси, вали, корпуса зчеплень, планетарні ряди і т.д.), що мають ознаки зносу і пошкоджень, на деталі без зносу.
  8. Заміна фільтроподдона або фільтра і прокладки піддону - в залежності від конструкції АКПП.
  9. При ремонті автомобіля "під ключ" в вартості включені роботи по зняттю / установці АКПП і 12 літрів ATF регламентованого типу.

Надійність ремонтних АКПП

Середній заводський ресурс роботи АКПП даного типу для 5-и східчастих АКПП коливається в проміжку 200-250 тис. Км. пробігу, а для 6-й і 8-й східчастих 150-170 тис. км при експлуатації по місту. У разі використання автомобіля по трасі, на далекі перегони з мінімальною кількістю перемикань, ресурс АКПП збільшується на 20-30%. Після проведеного капремонту прогнозований ресурс роботи АКПП складає 50-70% від заводського, тобто близько 100-150 тис. км. пробігу.


Похожие публикации