Навигация+

Пропозиції відпочинку

Опубликовано Январь 3, 2018 – 08:07

З мобільністю нинішнього світу кількість любителів подорожей невпинно зростає. Однак відпочинок за кордоном часто буває фінансово накладним, якщо, звичайно, не брати до уваги гарячі тури, які можуть стати справжнім подарунком для завзятих мандрівників. Часто кажуть, що безкоштовний сир буває лише в мишоловці. Але стосовно туризму це не зовсім так. За меншу суму Ви можете відпочити не в гірших умовах, ніж Ваш друг, знайомий або колега.

  • Разнообразные горящие туры это возможность объехать весь мир по весьма экономной и приятной цене на самых выгодных условиях

Втім, іноді умови навіть можуть бути кращими. Все це пов'язано з тим, що туроператор просто не встиг вчасно продати путівки і йому вигідніше розпродати їх значно дешевше, ніж втратити взагалі. Якщо Вам пощастить, то можна знайти путівку практично за собівартістю і нижче.

Відмінний гарячий тур ще може з'явитися, якщо від путівки з якихось форс-мажорних обставин відмовився інший турист. В цьому випадку туроператору також не вигідно втрачати путівку.

Гарячі тури з'являються в різний час в залежності від напрямку. Якщо Ви хочете поїхати в популярні Туреччину, Єгипет або ОАЕ, то «зловити» вигідний тур можна не так вже й рідко. Інша справа, що далеко не всі з'являються пропозиції будуть відповідати Вашим очікуванням і побажанням. Наприклад, Ваш відпустку дозволяє поїхати тільки на 11 днів, а тур з'являється на 14, або ж Ви хочете відпочити в 5-зірковому готелі, а номер з'являється тільки в 3-зірковому готелі економ-класу. Сезон з того чи іншого напрямку буде залежати від кліматичних умов в країні відпочинку. Слід пам'ятати, що в розпал сезону тури майже не бувають палаючими. Краще за все шукати гарячі путівки або трохи раніше початку активного туристичного паломництва в країну, або трохи позже.Как правило, хороший товар не залежується, і тому в разі вдалого пропозиції рішення потрібно приймати відразу ж. Однак і тут треба бути пильними. Серед туристичних фірм є дуже багато шахраїв, які рекламують свої путівки, як палаючі, з єдиною метою - привернути увагу. Насправді ж це зовсім звичайні путівки.

Отже, гарячі тури - найбільш вигідний варіант для туриста. Єдиний їхній недолік - швидкість, з якою треба приймати рішення і збиратися. Іноді тур «горить» буквально за 1-2 дні до дати вильоту.


Похожие публикации