Навигация+

Переваги трансферу

Опубликовано Декабрь 19, 2017 – 20:18

Навіть досвідчений турист стикається з труднощами переїзду та планування поїздки в новій для себе країні. Якщо ви вперше йдете в Австрію, то не зможете відразу ж по приїзду організувати план пересування від вокзалу та аеропорту до готелю і ресторану. Забезпечити безпечне, плановане і доступне пересування по країні може трансфер. У вузькому сенсу, трансфер - це планований переїзд по місту.

  •  Рекомендуем заранее резервировать трансферы по Австрии. Это сервис, делающий ваши путешествия удобными, надёжными и выгодными

переваги

До переваг трансферу можна віднести:

економію часу. Водій досконально знає місто і під час поїздки вибирає найбільш безпечні і швидкі шляхи пересування;

гнучкість переїзду. Ви завжди можете відкоригувати план проїзду, подивитися місто, заїхати в магазин або бутік, перекусити по дорозі в одному з ресторанчиків або барів;

безпеку. Найбільш важливий пункт, який вимагає від нас підготовленості. Наші водії знають свою роботу і виконують її на професійному рівні;

збільшення статусу. Багато хто їде до Австрії з метою знайти роботу або партнерів для ведення бізнесу. Ви можете підібрати солідний автомобіль, який відіграє важливу роль при формуванні враження в очах партнерів.

Вартість і особливості переїзду

жд вокзал в ВенеУсловно трансфери в Австрії розділені за напрямками. Саме від вашого подальшого пересування залежить вартість і термін перебування. Вартість трансферу залежить і від кількості пасажирів. Ви можете замовити трансфер навіть для 50 осіб. Умови, якість і рівень обслуговування залишаться такими ж, як і в трансфері для 1-3 чоловік. Середня вартість поїздки варіюється в межах 300 євро. Як для туриста, який приїхав в нову країну, це доступна ціна, адже переїзд навіть в громадському транспорті протягом дня може обійтися вам в 100-150 євро.

Ваша поїздка буде відпочинком разом з Kaiser-tours

села в АвстрііМногіе вважають, що власним ходом їхати в Австрію набагато легше. Але, як показує практика, непередбачені конфузи завжди осягають туристів. Вам потрібно постійно бути "включеним в дорогу", планувати заправку, відпочинок, стежити за рухом і станом свого авто. Трансфер - це релакс, рівні австрійські дороги, чудовий вид містечок і сіл з салону авто зроблять поїздку відпочинком. Причому навіть за мірками нашої валюти, переїзд такого класу буде доступним для всіх бажаючих.

Ми не перший рік працюємо в сфері індивідуальних і групових поїздок і туристичного супроводу. Створені тут умови і формат переїзду є найбільш доступним і оптимальним для всіх клієнтів, незалежно від цілей і тривалості поїздки.


Похожие публикации