Навигация+

Переваги смартфона

Опубликовано Декабрь 15, 2017 – 09:07

Смартфон це телефон, який має начинку і функціонал майже як у комп'ютера. Англійське слово smart означає «розумний», так що будь-якому смартфону, якщо його господар не блондинко, під силу вирішувати безліч суто «комп'ютерних» завдань: установка програм, підключення до інтернету, багатозадачність, офісні програми, ігри і так далі. 

  • Предлагаем Вашему вниманию лучший смартфон на рынке droid turbo мощнейшая начинка, потрясающий экран, качественная камера и живучий аккумулятор, готовы для любых, даже самых сложных Ваших задач купить по самой выгодной цене

Сьогодні смартфони з сенсорними екранами остаточно витіснили з ринку «звичайні» кнопкові телефони, що залишилися долею осіб старшого пенсійного віку.

На офіційному сайті є конструктор, де ви можете придумати власний дизайн телефону, тут купа кольорів і різні матеріали задньої частини пристрою. Залежно від вибору кольору, так само змінюється і колір металевої панелі з камерою і окремі елементи біля динаміків смартфона.

Часто виробники встановлюють в свій черговий продукт різні датчики: акселерометри, компаси, гіроскопи та інше. У сукупності з різними додатками це дозволяє визначати ваше місцеположення і орієнтуватися по карті, визначати нахили поверхонь і будь-яка інша. Також, тут є музичний програвач, відеоплеєр і інтернет-браузер.Отлічітельной рисою смартфона від мобільного телефону є наявність великого сенсорного екрану. Відсутність кнопок дозволяє збільшити область виведення візуальної інформації, що, безумовно, зручне рішення при використанні - і відео дивитися зручніше, і переглядати інтернет сторінки, і багато інших операцій виконувати простіше.

Окремо скажу про сенсорному екрані: використовувати його при навігації по тим же інтернет сторінок або навіть по меню пристрою набагато зручніше і легше, ніж за допомогою циферной клавіатури і джойстика (перехрестя). Особливо це позначається при наборі тексту.


Похожие публикации