Навигация+

Передній Бампер Bmw E39

Опубликовано Май 31, 2017 – 22:39

Вашій увазі представлений комплект бамперів від BMW 5 серії M5 E39 - оригінальний обвіс в стилі М пакет. Ми пропонуємо справжній якісний оригінальний тюнінг комплект для вашого БМВ Е39. Даний М пакет від БМВ М5 Е39 підійде на абсолютно будь-яку тридцять дев'ятку, не має значення, рестайлінг вона або дорестайлінг. Ні для кого не секрет, що дизайнери БМВ потрудилися на славу, зробивши такі красиві бампера, тому якщо у вас стоять прості бампера від Е39, а ви бажаєте собі встановити справжній М пакет, то сміливо можете звертатися в наш магазин тюнінгу. Адже встановивши такий обвіс на свій автомобіль, ви зможете залучити до себе велику увагу серед потоку, та й кожен раз сідаючи в свій автомобіль, буде додатковий привід посміхнутися. Стильний дизайн оригінальних бамперів від БМВ М5 Е39 - дійсно здатний змінити зовнішній вигляд автомобіля, надавши йому більш спортивний і агресивний вигляд.

Ми пропонуємо тільки якісні товари, ніякого скловолокна та іншої нісенітниці. Дані бампера зроблені на заводських оригінальних верстатах в Польщі, з оригінального пластика і легко встановлюються на автомобіль.

В М пакет від БМВ Е39 входять наступні деталі:

1. передній + задній бампер з заводськими кріпленнями

2. молдинги (в наявності є під парктроніки, і без)

3. заглушка під гак, решітки в преденій бампер, а також спідниця на задній бампер (на вибір: під один або роздвоєний вихлоп)


Похожие публикации