Навигация+

Оздоблення дерев'яних будинків

Опубликовано Июнь 2, 2020 – 05:08

Оздоблення дерев'яних будинків

Перед безпосередньою обробкою житлових приміщень дерев'яного будинку, рекомендується вивчити нюанси і особливості дерева, тому як всі роботи повинні виконуватися відповідно до жорстких вимог фарбування матеріалу, захисту від корозії, структури. До того ж, слід взяти до уваги наявність деяких побутових чинників, наприклад, можливість поглинання запахів.

Попутные автомобильные перевозки из Одессы в Киев - по выгодной цене на странице: https://towing24.help/poputnyi_evakuator_avtovoz_odiessa_kiiev.

Отже, Ви, нарешті, визначилися з деревиною і маєте намір приступати до обробки. Відразу ж з'являється резонне питання, який вибрати метод обробки? Сьогодні існує велика кількість технологічних стандартів виробництва сумішей і складів, однак вони класифікуються на дві групи: захисні і тонуючі.

Тонуючі покриття, як кажуть експерти, здатні проникати в структуру деревини і фарбувати її. Однак одна і та ж фарба може по-різному впливати на різні породи дерева.

Захисні - утворюють гладкий шар, який захищає поверхню, не проникаючи в структуру.

Сучасні технології дозволили випустити нетоксичні склади на водяній основі. Вони негорючі, нежовтіючи. Ми наведемо ряд прикладів, які, як сподіваємося, допоможуть Вам у підготовці до обробки дерев'яного будинку. Спочатку, потрібно висушити деревину, інакше волога зруйнує захисні ряди фарби. Просочення бувають глянсовими і матовими. Ми рекомендуємо користуватися світлими тонами фарби. 

В подальшому можна з легкістю перефарбувати поверхню. Різні типи деревини реагують на просочення по-різному. Наприклад, будови з частково ошкуренних колод потребують спеціального яскравому покриття, так як кора може звичай руйнуватися з часом.


Похожие публикации