Навигация+

Новини ландшафтного дизайну

Опубликовано Декабрь 13, 2017 – 20:35

Сьогодні існує величезна кількість дизайнерських рішень, для оформлення вашого ландшафту на присадибних ділянках. Щось нове в ландшафтному дизайні з'являється фактично кожен сезон.

Адже ваш заміський ділянку буде позбавлений індивідуальності, якщо все «злизати» у сусіда, і не вкласти в оформлення ніяких своїх ідей. Тому і намагаються дизайнери ландшафтних ділянок, як можна точніше висловити ваші думки в своїх роботах. І особливу увагу тут приділяється архітектурних елементів, від яких в основному і залежить вигляд вашого будинку, саду, огорожі та іншого екстер'єру.

Обратившись к нашим специалистам Вы можете заказать ландшафтный дизайн от проекта до готового благоустроенного участка или красивого сада, а также озеленение многоэтажек, городских территорий и многое другое по самой выгодной и разумной цене 

Ландшафтне проектування необхідно в ландшафтному дизайні точно так же, як і проектування в будівництві. Наша компанія стикалася з випадками, коли доводилося виправляти помилки інших озеленювачів. Найчастіше простіше зробити дизайн заново, ніж виправляти помилки втіленого проекту. Ландшафтне проектування. Фрагмент генплана.А адже це чималі кошти, та й час. Тому рекомендуємо поставитися до цієї стадії проектування уважно. Наприклад, без проекту ландшафту на лісових ділянках не можна правильно організувати ні будівельні, ні ландшафтні роботи. Розповімо про деякі помилки, які нам доводилося виправляти.

Найчастіше будівельники будують будинок, не замислюючись про те як він буде вписаний в ландшафт і що буде з цим ландшафтом надалі. Але ж Ви, купуючи заміський ділянку, купуєте в першу чергу землю на природі, а вже потім комфорт житла. Інакше, навіщо переїжджати з міста? Неправильно розташований будинок може не тільки вкрасти землю, а й стати великою проблемою для свого господаря - вікна спальні дивляться не на пухнасту галявину, а на вікна сусідського будинку, тераса будинку розташована в північній частині, занадто близько до паркану, там постійна тінь і вогкість. І це лише один приклад. Тут ми можемо виправити становище тільки озелененням. В першу чергу, робиться ландшафтне проектування ділянки, де вказуються високі дерева, живоплоти, вертикальне озеленення, решітки, перголи.

Але бувають і наразрешімие проблеми. Наприклад, вам хотілося повноцінний плодовий сад на своїй ділянці, а його просто ніде розташувати. Ось начебто і місця багато, а будинок розташований так, що в місці, де передбачалося розбити плодовий сад, з ранку до вечора тінь, а з інших сторін будинку планується альтанка, лавка, ставок, спортивний майданчик, декоративні клумби ... Саду там не залишається місця. Ми, звичайно, що-небудь придумаємо, плодові дерева і чагарники можна розмістити окремими групами в різних куточках ділянки, але все-таки рекомендуємо Вам ще на стадії проектування будинку задуматися і про ландшафтному проектуванні. На фото зліва - ландшафтний проект озеленення лісової ділянки. Маленькими кружками позначені лісові дерева, що ростуть на ділянці (діаметр кола - це діаметр дерева на висоті грудей в масштабі). І на лісових територіях можна розмістити всілякі ландшафтні елементи, що не перешкодивши природному багатству. Нижче на цій сторінці - проекти ландшафтного дизайну того ж ділянки (в'їзний парадної зони з фонтаном) в 3d вигляді. При кліці на картинку, фото збільшується.


Похожие публикации