Навигация+

Навіщо потрібен гидробак

Опубликовано Декабрь 25, 2017 – 21:12

Навіщо потрібен гідроакумулятор?

Гідроакумулятор (іншими словами - мембранний бак, гидробак) використовується для підтримки стабільного тиску в водопроводі, оберігає водяний насос від передчасного зносу через частого включення, оберігає систему водопостачання від можливих гідроударів. При відключенні напруги, завдяки гідроакумулятори, ви завжди будете з невеликим запасом води.

  • Купить гидробак для водоснабжения или насосной станции, который поможет избежать перебоев в поставке воды. Отличное качество по самой выгодной цене

Ось основні функції, які виконує гідроакумулятор в системі водопостачання:

Запобігання насоса від передчасного зносу. Завдяки запасу води в мембранному баку, при відкритті водопровідного крана насос буде включатися тільки в тому випадку, якщо запас води в баку вичерпається. Будь-насос має певну норму включень в годину, тому, завдяки гідроакумулятори, у насоса з'явитися запас невикористаних включень, що підвищить термін його експлуатації.

Підтримка постійного тиску у водопровідній системі, запобігання перепадів напору води. Через перепади напору при одночасному включенні декількох кранів відбуваються різкі коливання температури води, наприклад в душі і на кухні. Гидроаккумулятор успішно справляється з такими неприємними ситуаціями.

Запобігання від гідроударів, які можуть виникати при включенні насоса, і здатні порядком зіпсувати трубопровід.

Підтримка запасу води в системі, що дозволяє користуватися водою навіть під час відключення електрики, що в наш час відбувається досить часто. Особливо цінна ця функція в заміських будинках.

Герметичний корпус цього пристрою розділяється спеціальною мембраною на дві камери, одна з яких призначена для води, а інша - для повітря.

Вода не стикається з металевими поверхнями корпусу, так як вона знаходиться в водяній камері-мембрані, виготовленої з міцного гумового матеріалу бутила, стійкого до дії бактерій відповідає всім гігієнічним і санітарним нормам, що пред'являються до питної води.

У повітряній камері знаходиться пневмоклапан, призначенням якого є регулювання тиску. Вода потрапляє в гідроакумулятор через спеціальний приєднувальний патрубок на різьбі.


Похожие публикации