Навигация+

Монтаж плівки на скло

Опубликовано Декабрь 11, 2017 – 09:34

У літню спеку так хочеться сховатися від палючих сонячних променів і відпочити в прохолодному приміщенні. Установка кондиціонера миттю вирішить цю проблему, але не кожен може собі дозволити користуватися охолоджуючим приладом. Причини можуть бути різні: висока вартість кондиціонера, проживання в орендованій квартирі, проблеми зі здоров'ям, наявність грудних дітей. Коли немає можливості встановити кондиціонер, можна піти іншим шляхом і заощадити сімейний бюджет, якщо встановити на вікна сонцезахисну плівку.

З кожним роком літо в країні стає все спекотніше. Особливо важко доводиться тим людям, які проживають в багатоповерхових будинках, а їхні вікна розташовані на південній або східній стороні. Будинки дуже швидко нагріваються і в приміщенні стає нестерпно душно. Вночі в такому жаркому приміщенні важко заснути, оскільки будівля так і не встигає охолонути. Щоб хоч трохи захистити своє житло від палючих сонячних променів, можна поклеїти на вікна спеціальну сонцезахисну плівку.

Її основне призначення - відбивати сонячне світло. Звичайно, повністю плівка не зможе відображати промені, але частково це можливо. В результаті обклеювання вікон захисною плівкою, приміщення буде менше нагріватися в денний час. Дуже зручна сонцезахисна плівка на скло ще й тим, що вона захищає кімнатні рослини. Якщо раніше багато любителів вирощування кімнатних квітів не знали, куди переставити свої рослини подалі від прямого джерела світла, то тепер квіти можна залишити на підвіконні і не переживати, що їм там буде жарко. Також зручно, коли в денний час плівка перешкоджає попаданню сонячних відблисків на телевізор і екран монітора. Тому плівку можна клеїти на вікна не тільки в житлових приміщеннях, але і в офісах.

У магазині продається багато видів захистом плівки від сонця, тільки через невеликого розміру вона часто залишається непоміченою. При покупці плівки для вікон важливо визначитися з призначенням, оскільки видів сонцезахисної плівки на вікна в квартири може бути кілька.

Розглянемо види плівки:

Захист від сонця. Така сонцезахисна плівка монтується на вікна, звернені на південь. В результаті скла будуть відображати частину сонячного світла і приміщення буде захищено. Нехай не на 100%, але все ж днем в кімнаті буде набагато комфортніше, ніж до поклейки плівки.

Дзеркальна сонцезахисна плівка. Основне призначення такої плівки - захист від проникнення сонячних променів і сторонніх поглядів. Якщо ви проживаєте на перших поверхах або ваш будинок знаходиться в безпосередній близькості з іншим багатоквартирним будинком та вікна розташовані близько один до одного, то раніше вам доводилося завжди закривати жалюзі або штори, щоб захистити себе від цікавих поглядів сусідів. Тепер цього робити не потрібно, оскільки при поклейке дзеркальної плівки досягається ефект односторонньої видимості. Побачити що-небудь в приміщенні з зовнішньої сторони неможливо. При виборі такої плівки потрібно враховувати, що в денний час можна убезпечити своє житло від сторонніх поглядів, коли на вулиці сонячна погода, а ось у вечірній час, коли в кімнаті хороша освітленість (при включених освітлювальних приладах), ефект захисту знижується в багато разів. Але це не є головним недоліком дзеркальної плівки, користь від неї набагато більше.

Захисна плівка для вікон. Вона може одночасно захищати приміщення від сонячного світла і володіти протиударними властивостями. Дуже зручно встановити таку плівку на вікна перших і останніх поверхів, щоб захистити своє житло від несанкціонованого проникнення. Залежно від товщини плівки і її характеристик, можна домогтися того, що скло в результаті сильного удару залишиться цілим. Це дуже зручно не тільки з метою захисту приміщення від шахраїв і сонячних променів. Якщо встановити таку плівку на вікна в дитячій кімнаті, то можна бути впевненим, що навіть якщо діти ненавмисно потраплять важким предметом в скло, воно не розсиплеться на дрібні шматочки, а значить - ніхто з дітей не поранитися.

Матова плівка на вікна призначена для захисту скляних дверей і перегородок, розташованих усередині приміщення. Її основна мета - обмежити прозорість скла. До речі, деякі господарі офісів і житлових приміщень встановлюють замість склопакетів з матовими стеклами таку плівку. В результаті можна досягти одночасно декількох цілей - трохи знизити освітленість в приміщенні, а значить - позбутися від попадання прямих сонячних променів, а також посилити міцність вікон і заощадити кошти на придбання дорогих склопакетів з такими ж властивостями.


Похожие публикации