Навигация+

​Мобільна каса

Опубликовано Декабрь 29, 2017 – 20:41

Мобільна каса дозволяє управляти банкроллом і проводити транзакції прямо з мобільного пристрою. Вона відмінно підійде користувачам мобільного клієнта, адже з її допомогою ще простіше грати в будь-якому місці і в будь-який час!

  •  Лучшее приложение для смартфонов и планшетоввеб касса для удобного ведения бизнеса в любое удобное для Вас время по самой выгодной цене

Придбання та установка не оплачуються. Продукт використовується на умовах аренди.Работает на будь-якому комп'ютері. Підтримує будь-які лазерні і струменеві принтери. Можливість друку чеків на Термопрінтерах.Закритіе зміни і складання Z звітів в один клік.

Контроль процесу Власником бізнесу. Операція «Повернення» простіше, ніж в звичайному касовому аппарате.Возможность повторного друку чека в разі втрати. Можливість відправки чека по e-mail.Сістема технічної підтримки для ЦСО, рішення будь-яких проблем з продуктом.Защіщенность

Ст. 627 Податкового кодексу (витримка):

«При використанні ККМ, що забезпечує передачу відомостей ... перевірка з питань наявності ККМ і дотримання порядку застосування ККМ не проводиться»

Згідно із законом, підприємець здійснює прийом оплати готівкою - зобов'язаний мати касовий апарат.

У XXI столітті, оточені комп'ютерами, гаджетами, смартфонами, ми все одно повинні купити пристрій з минулого століття, навіть якщо будемо використовувати його два-три рази на місяць.

А якщо ваш бізнес пов'язаний з виїздами - то необхідно купити портативний апарат і зареєструвати в видах діяльності виїзну торгівлю.

При цьому, касовий апарат необхідно зареєструвати, регулярно проводити технічне обслуговування, а в разі поломки купувати і реєструвати новий.

Апарати з функцією передачі фіскальних даних податковим органам - новинка на ринку, більш дорогі ніж ті-ж апарати без ОФД, і вимагають підключення до мережі Інтернет.

А якщо є Інтернет, комп'ютер або смартфон і абсолютно будь-який принтер під рукою - навіщо ще й звичний всім касовий апарат? Касса он-лайн!

Інноваційний програмний продукт для малого бізнесу


Похожие публикации