Навигация+

​Матеріали для обробки мансарди

Опубликовано Ноябрь 4, 2019 – 18:36

Для обробки мансарди можна використовувати безліч матеріалів. Ця робота відноситься до завершального етапу будівництва і облаштування мансардного приміщення. Перш ніж приступати до обробки, необхідно розібратися в технічних характеристиках і властивостях кожного матеріалу:

Плити деревного складу. Завдяки особливій структурі, стійкості до впливу вологи і низькому водопоглинанню, плити нерідко застосовують для оздоблювальних робіт. Вони зроблені зі смоли і деревної стружки. Ці матеріали пресуються в монолітну конструкцію, яка налічує 3 шари: із зовнішнього боку розташовується тріска, що проходить паралельно щодо довгої сторони плити, а з внутрішньої сторони - перпендикулярно. Деревні плити виробляються з прямими краями, профільовані зі схемою «паз-гребінь».

Вашему вниманию представлен инструктор по вождению одесса, который окажет Вам свои услуги по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Пластикова вагонка. Виготовляється з непластифікованого ПВХ, в який додають наповнювачі. За рахунок них, вагонка стає стійкою до різних механічних впливів. Вагонка продається в повній комплектації, куди входять кріпильні компоненти, профілі і панелі. Головною перевагою цього виду будівельного матеріалу вважається його невелика вага. До того ж панелі не схильні до деформації, що не покриваються пліснявою і грибками.

Деревоволокнисті плити невисокої щільності. Основною складовою плит є деревоволокнисті матеріали. Елементом виступає натуральна смола. Через повну відсутність токсичних речовин, плити класифікуються як екологічно чистий матеріал, чому абсолютно безпечні для здоров'я. Їм притаманні всі якості натуральної деревини - низький рівень теплопровідності, стійкість і міцність. Дихаюча основа дозволяє не накопичуватися волозі. Невисока щільність сприяє гарній теплоізоляції. Деревоволокнисті плити виробляються в тій же розмірної категорії, що і гіпсокартон. Однак товщина виконана в двох варіантах - 12 і 15 мм. Плити можуть бути декоровані, наприклад, під вінілові шпалери або текстильний матеріал. Завдяки профільованому краю, спрощується монтаж вироби. До того ж плити просто розрізати і легко кріпити без наявності професійного інструменту.

Блок хауз. Цей матеріал відтворює дерев'яні бруси. Його відмінність від деревини полягає в підвищеної стійкості до температурних розбіжностей, механічних впливів і високих показників вологості. Блок хауз не втрачає первинних властивостей, які не буде гнити або покриватися цвіллю. Монтаж проводиться швидко і легко. Для цього не потрібні спеціальні навички і знання. До недоліків матеріалу можна зарахувати немаленьку товщину вироби. Через це малогабаритне приміщення буде виглядати ще менше.

Гіпсокартон. Доступний і ефективний метод обробки мансарди. Гіпсокартон виготовляється з натурального матеріалу - гіпсу. Його цінують за особливу властивість - поглинати надлишки вологи при її надлишку і повертати назад в атмосферу при нестачі. На особливу увагу заслуговує вогнестійкість матеріалу. Він не горить, а знищиться, при цьому не виділяються токсичні елементи, які отруйні для організму.

Устаткування мансарди дозволяє додати основного приміщення корисну площу. Застосування якісних матеріалів, зробить з мансарди відмінну кімнату, яку легко облаштовувати і декорувати.


Похожие публикации