Навигация+

Квест кімната

Опубликовано Декабрь 20, 2017 – 20:36

Мало хто знає, але в Гогвортсі була ще одна таємна кімната. Не тільки Слизерин створив захований від усіх тайник, засновниці факультету Когтевран теж прийшла в голову така думка.

У цій кімнаті збиралися члени ордена Золотого Орла - найдавнішого і могутнього ордену Англії. Вони зберігали тут свої артефакти, розробляли нові зілля, писали небезпечні заклинання.

  • Настоящее костюмированное приключение в квест полтава реалистичный дизайн, интересные задания, яркие эмоции и много бонусов по самой приемлемой и низкой цене

Над Хогвартс нависла нова загроза - Каргунскіе Девони вирвалися на свободу! Зупинити їх може тільки древній амулет, давно втрачений, але, можливо зберігається в таємній кімнаті! Отже, вам належить випити оборотне зілля і проникнути в вітальню Когтеврана, щоб спробувати в усьому розібратися і в черговий раз врятувати світ! Але пам'ятайте, дія оборотного зілля триває всього лише годину! Все оцінки квестам виставляються незалежної експертної колегією, в порівнянні з іншими ескейп румами, на снованіі протоколу закритого голосування, за результатами проходження квесту однієї з груп експертної коллегіію

Світ чарівників і магів знову в небезпеці! Врятувати всіх зможете тільки Ви! Повторивши подвиг Гаррі Поттера, знайдіть вхід в Таємну Кімнату, дістаньте древній артефакт і передайте його мракоборцем! Вам належить варити зілля, перевтілюватися і використовувати магічні артефакти і відкривати таємниці Хогвартса. Але доведеться поспішає, вже через годину дія оборотного зілля закінчиться і страшні охоронні закляття обрушаться на вас, назавжди замкнувши в стінах замку! Квест «Гаррі Поттер і сама таємна кімната» розроблений командою фахівців з використанням різного технічного обладнання, що робить квеструм цікавим і динамічним, а загадки оригінальними і незвичайними. Атмосфера квесту Гаррі Поттер і сама таємна кімната в порадує і вас своєю реалістичністю. Кожен знайде в цьому квеструме щось для себе, і діти і дорослі залишаться задоволені!


Похожие публикации