Навигация+

Кульові крани-незамінні пристрої

Опубликовано Декабрь 11, 2017 – 19:20

«Змінивши на посаді» традиційні заглушки і вентилі, кульові крани в рекордний термін стали пристроями незамінними. Цю надзручним запірну арматуру вже оцінили як техніки, так і споживачі. Так, на ринку сантехніки і супутніх товарів кульові крани для води не мають аналогів. Непідвладні корозії, «подстраивающиеся» до потреб водопровідної системи, кульові крани щодня забезпечують потужну виробничу водоподачу і побутовий комфорт сотням російських міст.

  • Купить высококачественные шаровые краны с гарантией долголетней работы по самым низким ценам

Те ж можна сказати і про кульових кранах для газопостачання. Герметичні, функціональні, кульові крани для газу стали гарантією безперебійної та рівномірної подачі «синього палива». Цю надійну запірну арматуру високо оцінили великі міста і інші регіональні центри. Свідчення цього - частий запит на кульові крани оптом, який щодня отримують російські виробники запірної та трубопровідної арматури. Сьогодні кульові крани забезпечують подачу рідких середовищ і газу в будинки і квартири, виробничі цехи, житлові і промислові комплекси.

Підбір кульових кранів для води або газу вимагає не меншої ретельності, ніж, скажімо, вибір сантехніки для ванної або кухонної плити. На сьогоднішній день кульової кран - більш ніж популярне, а популярні вироби нерідко підробляють, розраховуючи на недосвідченість споживача. Захистити себе від неякісного товару - завжди важливо. В даному ж випадку потрібно вибирати товар особливо ретельно: кульові крани для води будуть контактувати з рідиною, яку ми п'ємо і використовуємо для приготування їжі. Пристрої також стануть відповідальними за оптимальну роботу придбаної сантехніки. В системах газопостачання кульові крани для газу будуть надійно захищати нас від виникнення аварійних ситуацій.

Найважливіший аргумент при виборі крана - матеріал, з якого він виготовлений. Так, для сантехніки та трубопровідної арматури встановлений певний стандарт. Найчастіше кульові крани для води виготовляються з латуні, основа якої - мідь (її частка повинна складати 57-60% від загального складу). Близько 40% відводиться цинку, вміст же свинцю не повинен перевищувати 1%. У великих кількостях останній елемент здатний згубно впливати на рідку середу - згадаємо спробу древніх римлян зробити свою сантехніку зручніше і катастрофічні наслідки облаштування свинцевого водопроводу.

Крім того, склад матеріалу для кульового крана не повинен включати підвищену кількість олова і нікелю (1-2% - цифра вже неприпустима). Ці дані послужать свідченням про низьку якість сировини - швидше за все воно вторинне і несортовані. Неприпустимо і включення до складу кульового крана цинкового сплаву з алюмінієм і міддю - це безпомилкова ознака крихкості вироби. Крім того, для цих пристроїв важлива корозійна стійкість, а цинковий сплав зведе її нанівець. Неякісна запірна арматура може піднести багато неприємних «сюрпризів» нашої сантехніці. Причому якщо ситуація буде аварійної, постраждати може і сантехніка і приміщення, включаючи квартири сусідів, що живуть на нижніх поверхах. Нарешті, останній вагомий аргумент на користь традиційної латуні - це поширений ще в СРСР заборона на використання цинкової посуду в харчовій промисловості. Цинк шкідливий для призначеної нам їжі, а значить, цинковий кульової кран для води - рішення неприйнятне. Щоб грамотно вибрати кульовий кран, потрібно володіти мінімумом інформації і про кульових вставках крана. Головне правило - в тому, що вони не повинні виконуватися з динамної стали. Електротехнічна сталь цього типу непорівнянна з легованої за критерієм опірності корозії.

Основний приплив неякісних кульових кранів оптом надходить з Польщі, Китаю і Туреччини. Авторитетними ж виробниками сьогодні виступають Італія та сама Росія, вже багато років успішно застосовує італійський досвід конструювання кульових кранів. Добре відома, як в Європі, так і в Росії запірна арматура давно прекрасно зарекомендували себе виробників сантехніки - Bugatti (Бугатті), Remer (Ремер). Сьогодні на ринку трубопровідної арматури представлено безліч вітчизняних виробників, що виготовляють кульові крани високого класу якості. Володіючи основною інформацією про цих виробах, неважко знайти їх професійного виробника. Остаточно сумніви споживача повинні розсіяти два сертифікати - відповідності кульових кранів технічною освітою і гігієнічним російськими стандартами


Похожие публикации