Навигация+

Критерії відбору

Опубликовано Декабрь 24, 2017 – 20:23

Моделі-чоловіки: критерії відбору

Серед головних критеріїв для моделі-чоловіки - зростання. Він повинен бути не нижче 183 см. Важливі цікава зовнішність, індивідуальність. Можна виділити наступні типажі: комерційний, «фешн» і «Стронг».

  • Самые выгодные условия на  lvivmodels.com для воплощения Вашей мечты, высокий результат, гарантия качества обучения

Юнак чи чоловік, який хоче бути успішним в моделинга, повинен мати харизму, акторською майстерністю, щоб розкуто поводитися перед камерами, вміти виграшно показати себе. Чоловік-модель - приклад стилю для інших, тому вміння розбиратися в моді йому також необхідно.

Білорусь і Європа: стандарти чоловічої краси

У Білорусі потрібні хлопці слов'янської зовнішності: «миловидні красені» з прекрасними білосніжними посмішками, з щетиною, накачані. В Європі ж на даний момент модно бути високим, худим, мати великі губи і великі очі. Виходить незвичайний образ. Така дивна зовнішність не підходить під стандарти сучасного розуміння краси в білоруській моді. Скрізь свої правила гри.

У Білорусі є моделі, які представляють нашу країну на світовому подіумі. У нас багато хлопців, які працюють за кордоном і регулярно беруть участь в тижнях моди в Парижі, Мілані, Шанхаї, Нью-Йорку. Наприклад, Гліб Городков, Олександр Сацута. А світловолосий блондин Євген Савченко підкорив всю Європу, за нього буквально сходили з розуму. Цими хлопцями моделями можна пишатися.

Скільки чоловік-модель може заробити в Білорусі

У Білорусі постійного заробітку немає і ніколи не було. Якщо трапляється, то рідко, але влучно. В середньому платять добре тільки на зйомках реклами для операторів стільникового зв'язку або банків. Але туди потрібно ще потрапити і підійти за критеріями замовника. У білоруській модельної сфері особливо не заробиш. Потрібно брати участь хоча б в російських і українських тижнях моди (Москва, Пітер, Київ) і просувати себе, своє обличчя, бути актуальним на ринку СНД. На жаль, у дівчат роботи набагато більше. Вони можуть працювати на виїзних заходах і різних шоу, де потрібна хороша, мила посмішка, приємне спілкування. Хлопець-модель не завжди може цього дати.


Похожие публикации