Навигация+

​Гардеробні металеві шафи

Опубликовано Декабрь 19, 2017 – 20:36

Гардеробні металеві шафи призначені для обладнання роздягалень в спортивних і виробничих закладах - організації компактного і комфортного зберігання одягу персоналу. Відрізняються надійністю, практичністю і довговічністю. Мають сертифікат відповідності ГОСТ 16371-93, санітарно-епідеміологічний висновок.

Шафи для роздягалень виготовлені з міцної листової сталі, мають збірно-розбірну конструкцію (на саморезах і зацепах, або на заклепках). Завдяки спеціальним кріпленням на бічних стінках можливе об'єднання кількох шаф. Надаємо професійні послуги по збірці меблів.

Замикаються індивідуальними ключовими замками. Всередині - полки під головні убори, поперечини під вішалки, гачки для одягу. Специфічною особливістю є наявність щілин для поліпшеної вентиляції. Спеціальна обробка перед фарбуванням підвищує корозійну стійкість металевих шаф для спецодягу.

Відмінною особливістю модульних роздягальнях шаф є можливість приєднання необмеженої кількості додаткових секцій до основної. При цьому низька ціна досягається шляхом економії на проміжних стінках секцій шаф.

Стандартні шафи закриваються на поштову замок, але за Вашим бажанням, в кожне відділення додатково може бути встановлена засувка, яка передбачає петлі для навісного замка або комплектуватися замками підвищеної секретності. Також ми готові розглянути пропозиції по виготовленню шаф на замовлення.

Сушильні шафи призначені для сушіння вологого одягу та взуття. Такі шафи незамінні, якщо Вам потрібно висушити одяг або взуття за короткі терміни. і знайшов своє застосування на будівництвах, бурових станціях, лижних базах, садках, дитячих установах, словом там де може промокнути одяг, а висушити необхідно швидко.

Шафи комплектуються трьома різними сітчастими полками і перекладинами. На полиці можна укладати для сушки рукавиці, головні убори та взуття, на поперечини вішати одяг.

Гардеробні шафи серії ОД прекрасно підходять для обладнання роздягалень в спорткомплексах, басейнах, офісах і на підприємствах. Для комфорту передбачено все: полки для головних уборів і взуття, перекладина для вішалки, двосторонні гачки і навіть вентиляція. Завдяки різним колірним рішенням гардеробні шафи впишуться майже в будь-який інтер'єр.

Покращена серія одежних шаф для тих хто цінує якість.

всі вироби мають в наявності вентиляційні отвори.

можливість забарвлення дверей за бажанням замовника.

додаткові комплектації і збірки


Похожие публикации